Youtubeři TVTwixx a MikeJePan zase lžou! Jejich napadení zaměstnanci McDonalds byl podvod! Máme tyto jasné důkazy

Známé youtuberské partičce a jejich věrnému kamarádovi opravdu nemůžeme věřit vůbec nic. Po falešném výletu do Černobylu na ně praskl další hnusný podvod.

Ano, je to tak. Na youtuberské parťáky TVTwixx a MikeJePan praskla další jejich nechutná lež, kterou chtěli oblbnout všechny své diváky. Před několika týdny totiž zveřejnili rádoby skandální prank, v němž chtěli napálit obsluhu známého řetězce McDonald´s. Soutěžili v tom, kdo z auta nadiktuje delší a nesmyslnější objednávku. Jejich vtípek se jim ale zvrtnul a dva z údajných zaměstnanců měli youtuberům demolovat auto a na místo musela přijet policie. Jenže všechno bylo nakonec zcela jinak. I tento jejich kousek byl totiž, jak se nyní ukázalo, předem domluveným divadýlkem a jedná se o jasný fake.

Vyplývá to z oficiálního vyjádření McDonald´s, které nám slavný řetězec poskytl. „Společnost McDonald’s se důrazně ohrazuje proti falešnému obvinění vzneseném youtubery TVTwixx a MikeJePan! ve videu s názvem „Skandál TVTwixx a MikeJePan! Youtubeři si udělali srandu z McDonald´s. Zaměstnanci jim za to rozmlátili auto!“ Figuranti ve videu nejsou zaměstnanci společnosti McDonald’s ČR ani žádného jejího licenčního partnera. Z šetření navíc vyplývá jasná spojitost mezi dvěma fiktivními zaměstnanci, kteří ve videu demolují vozidlo, a hlavními aktéry a youtubery TVTwixx a MikeJePan!, dokazující zinscenování celé scénky,“ sděluje ředitelka PR a komunikace McDonald´s, Zuzana Svobodová.

Jako na jeden z důkazů podvodného jednání youtuberů, který je navíc viditelný i pro běžné diváky, pak poukazují na událost v 16. minutě videa, kdy údajný zaměstnanec řve na svého “šéfa“ s tím, ať mu netyká a že neví, s kým mluví. V pobočkách řetězce si podle vyjádření společnosti všichni tykají a samozřejmě se i všichni dobře znají. Společnost navíc provedla kontrolu kamerových záznamů, aby mohla stoprocentně vyloučit, že se v této scénce nevyskytoval žádný z jejich zaměstnanců. A k žádnému takovému pochybení opravdu nedošlo. Naopak mají celý záznam incidentu, včetně příjezdu všech aktérů, natočený.

TVTwixx a MikeJePan tak mají po jejich falešném výletě do Černobylu na triku další skandál a podvod, o kterém nemůže být pochyb. Tak uvidíme, jestli tentokrát youtubeři přiznají barvu. Dá se ovšem předpokládat, že nikoliv. My ale doufáme, že na neustálé lži a podvody partičky TVTwixx a MikeJePan přestanou lidé skákat.


Přečtěte si také