VIDEO: Freescoot útočí na TVTwixx a MikeJePan. Jejich výlet do Černobylu byl podvod a má tyhle jasné DŮKAZY!

Bývalý kamarád známých youtuberů už měl dost jejich lží a rozhodl se říct pravdu o jejich posledním videu z “Černobylu“!

Youtuberská partička TVTwixx a jejich kamarád MikeJePan si před pár dny připsali nepochopitelný virální hit se svým rádoby výletem do Černobylu, v němž navštívili středověkou vesnici. Proč rádoby? Protože mnoha lidem bylo na první pohled jasné, že se jedná o jasný podvod a youtubeři natáčeli celé video někde zcela jinde. A indicií pro jejich podvod bylo ve videu opravdu hodně. Podvodný kousek pak evidentně vytočil jejich bývalého kamaráda Freescoota a natočil video, v němž youtubery usvědčil ze lži!

Freescoot totiž navštívil vesničku, v níž Danny a spol. celé video natáčeli. Onou vesničkou je ve skutečnosti skanzen Řepora na okraji Prahy! Ten se využívá pro natáčení filmů a seriálů ze středověku. Youtuberští lháři tak nejeli nikam na Ukrajinu, ale pouze si zajeli jenom kousek autem. Freescoot pak divákům ukazuje stejná místa, jako Danny a spol. ve svém videu a dokonce odhaluje, že jejich instagramová fotka z Černobylu je pouze výsledkem práce ve Photoshopu.

Freescoot pak nechápe, proč jeho bývalí kamarádi musí tolik lhát a jak jim můžou tuto lež jejich fanoušci vůbec baštit. A my se mu vůbec nedivíme. Doufáme, že fanoušci Mikea a TVTwixx po jeho důkazech konečně prohlédnou a dojde jim, jaké si z nich dělají hoši blázny.


Přečtěte si také