návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Freescoot útočí na TVTwixx a MikeJePan. Jejich výlet do Černobylu byl podvod a má tyhle jasné DŮKAZY!

Bývalý kamarád známých youtuberů už měl dost jejich lží a rozhodl se říct pravdu o jejich posledním videu z “Černobylu“!
Vydáno: 21.02.2018
Freescoot a pravda o Černobylu
Autor: YouTube.com/Freescoot Freescoot a pravda o Černobylu

Youtuberská partička TVTwixx a jejich kamarád MikeJePan si před pár dny připsali nepochopitelný virální hit se svým rádoby výletem do Černobylu, v němž navštívili středověkou vesnici. Proč rádoby? Protože mnoha lidem bylo na první pohled jasné, že se jedná o jasný podvod a youtubeři natáčeli celé video někde zcela jinde. A indicií pro jejich podvod bylo ve videu opravdu hodně. Podvodný kousek pak evidentně vytočil jejich bývalého kamaráda Freescoota a natočil video, v němž youtubery usvědčil ze lži!

Freescoot totiž navštívil vesničku, v níž Danny a spol. celé video natáčeli. Onou vesničkou je ve skutečnosti skanzen Řepora na okraji Prahy! Ten se využívá pro natáčení filmů a seriálů ze středověku. Youtuberští lháři tak nejeli nikam na Ukrajinu, ale pouze si zajeli jenom kousek autem. Freescoot pak divákům ukazuje stejná místa, jako Danny a spol. ve svém videu a dokonce odhaluje, že jejich instagramová fotka z Černobylu je pouze výsledkem práce ve Photoshopu.

Freescoot pak nechápe, proč jeho bývalí kamarádi musí tolik lhát a jak jim můžou tuto lež jejich fanoušci vůbec baštit. A my se mu vůbec nedivíme. Doufáme, že fanoušci Mikea a TVTwixx po jeho důkazech konečně prohlédnou a dojde jim, jaké si z nich dělají hoši blázny.

 

 

MikeJePan a TVTwixx - Černobyl

VIDEO: TVTwixx a MikeJePan lžou fanouškům! Youtubeři tvrdí, že natáčeli v nebezpečném Černobylu. Kde byli ve skutečnosti?

TVTwixx a výbuch petard 2

VIDEO: TVTwixx a MikeJePan klesli na dno! Youtubeři odpálili u Freescoota 10 tisíc petard. Na místo museli jet hasiči!

Článek je zařazen v: Freescoot , youtuber , MikeJePan , TVTwixx , podvod , Černobyl , důkazy

reklama