návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: TVTwixx a MikeJePan klesli na dno! Youtubeři odpálili u Freescoota 10 tisíc petard. Na místo museli jet hasiči!

Vážně jim tohle přijde ještě vtipné?
Vydáno: 11.12.2017
TVTwixx a výbuch petard 2
Autor: YouTube.com/TVTwixx TVTwixx a výbuch petard 2

Jak už všichni jejich fanoušci vědí, velké přátelství Freescoota a Dannyho z TVTwixx je už minulostí. Danny bůhví proč ve svých videích v posledních měsících bývalého kamaráda neustále uráží a ani Freescoot si nenechal nic líbit a řekl lidem pravdu o Dannyho nehodě na motorce. Od té chvíle jsou ovšem Dannyho útoky ještě mnohem větší a ubožejší a společně se svým kumpánem, provokatérem MikeJePan, se do Freescoota neustále pouštějí. Tentokrát už to ovšem opravdu přehnali a nad jejich kouskem zůstává rozum stát.

Rozhodli se totiž svým fandům ukázat, jak to vypadá, když nechají najednou vybuchnout 10 tisíc petard. Už tak kontroverzní čin, kteří by nikdo rozhodně neměl zkoušet, pak korunovali tím, že petardy odpálili právě před Freescootovým domem. Petardy navíc zapálili u domu jeho souseda, který youtubera nesnáší a on má kvůli němu problémy na úřadech. A nyní mu nejspíš jeho bývalí kamarádi nadělali na ještě větší problémy.

Výbuch byl navíc opravdu velký a na místo byly dokonce přivolány tři hasičské vozy! Už navíc máme potvrzeno, že tentokrát se opravdu nejedná o žádný jejich klasických podvod, ale celá událost před Freescootovým domem se opravdu stala. Vážně mají TVTwixx a Mike a podobné útoky či ubohé nadávky do “čmouda“ apod. zapotřebí? A proč to jejich fanouškům přijde vtipné?

 

 

TVTwixx útočí na Dominiku Myslivcovou.

VIDEO: TVTwixx uboze útočí na Dominiku Myslivcovou a tvrdí, že dělá prostitutku! Skončí kvůli lžím konečně u soudu?

Pravda o Dannyho zranění.

VIDEO: Freescoot ostře útočí na Dannyho z TVTwixx! Youtuber prý lže fanouškům o svém zranění. Může za něj šílená jízda na motorce!

Článek je zařazen v: TVTwixx , MikeJePan , Freescoot , youtuber , hasiči , útok , petardy

reklama