TVTwixx útočí na Dominiku Myslivcovou.
Autor: YouTube.com/TVTwixx TVTwixx útočí na Dominiku Myslivcovou.

VIDEO: TVTwixx uboze útočí na Dominiku Myslivcovou a tvrdí, že dělá prostitutku! Skončí kvůli lžím konečně u soudu?

Publikováno: 27.11.2017
Známý youtuber Danny Threeman zřejmě spadl na totální youtuberské dno. Jak se bude Dominika proti jeho nařčením bránit?
Partička TVTwixx
TVTwixx
Slavná youtuberská partička v čele s Danny Threemanem a jeho mladším bráchou Andym. Mají za sebou... Přečíst celé

reklama

Danny z youtuberské partičky TVTwixx nikdy nejde pro skandály a urážky daleko. Nyní to ovšem se svou trapnou snahou na sebe upozornit opravdu přehnal. Ve svém nejnovějším videu se totiž navezl do mediální hvězdičky Dominiky Myslivcové a jejího manažera Antonína Charouze, které celé video sprostě urážel a nenechal na nich nit suchou. Z Charouze si dělal srandu, že je starý, a Dominiku označil za zlatokopku. Tím ovšem jeho divadélko bohužel neskončilo.

Pravda o Dannyho zranění.

VIDEO: Freescoot ostře útočí na Dannyho z TVTwixx! Youtuber prý lže fanouškům o svém zranění. Může za něj šílená jízda na motorce!

Danny totiž mimo jiné prohlásil, že Dominika ve skutečnosti pracuje v escort servisu a jako důkaz předložil fotografie, na nichž má ovšem žena zakrytý obličej. A měl k tomu ostatně důvod. Serveru Extra.cz se totiž podařilo zjistit, že Danny použil fotografie playmate Dorothy Grant, které se dají poměrně jednoduše dohledat na internetu. Provokatér z TVTwixx tak svým fanouškům úmyslně lže a na konci videa dokonce prohlašuje, že pokud mu Antonín Charouz zaplatí pořádnou částku, tak video stáhne. Jeho ohavný čin ho však může přijít pěkně draho.

Za úmyslnou lež mu totiž nyní hrozí pořádné problémy. Extra.cz totiž už přišlo s informací, že je Dominika Myslivcová ve spojení s právníky a nejspíš chystá patřičné kroky. Danny tak může kvůli svému videu jednoduše skončit u soudu, kde z něj může Dominika vysoudit pořádný balík. Doplatí konečně Danny, jenž ve videu opět uráží i svého bývalého kamaráda Freescoota, na své lži a skandální chování?

 

 

TVTwixx - nemocnice

VIDEO: Youtuber Danny z TVTwixx skončil v nemocnici! Co se mu stalo? Může za jeho zranění šílená jízda na motorce?

Co svým fanynkám vzkázala?

GALERIE: Nejtrapnější status všech dob? Svlečená Dominika Myslivcová vzkazuje holkám, aby dělaly po sexu tuhle šílenou věc!

reklama