VIDEO: TVTwixx a MikeJePan lžou fanouškům! Youtubeři tvrdí, že natáčeli v nebezpečném Černobylu. Kde byli ve skutečnosti?

To si opravdu internetoví provokatéři myslí, že mohou dělat z diváků do nekonečna pitomce?

Internetoví kumpáni MikeJePan a Danny z partičky TVTwixx už ve svých videích několikrát ukázali, že jim opravdu nic není svaté. Ve svých videích se nejen, že neštítí urážet kde koho, ale nebojí si ani vymýšlet si a lhát. A dělat tak ze svých fanoušků tak trochu blbce. Svým nejnovějším kouskem už to ovšem maličko přehnali.

Populární youtubeři totiž zveřejnili video, ve kterém se vydali na tzv. prozkoumávačku do jedné z opuštěných vesnic nedaleko Černobylu, kde je samozřejmě jistý stupeň radioaktivity. Youtubeři tak chtěli fanouškům splnit přání a ukázat, že mají opravdu odvahu. Jenže jejich kousek má jeden velký háček. Podle všeho se totiž v Černobylu vůbec nenachází a své video natočili úplně jinde.

Důkazy pro jejich lži jsou navíc tak jednoduše dohledatelné a je jich tolik, že by jejich vypsání zabralo půl dne. Největším důkazem je ovšem samotná vesnice, v níž je podle internetových provokatérů velká radiace a museli v ní chodit v rouškách a ochranných oblecích. Jenže se už na první pohled jedná o tu samou vesničku, v níž Mike před pár natočil videoklip ke svému songu Máma a se svou maminkou se kolem těchto chatek procházel. A to vesele bez roušky či nějakého oblečku. Mnoho fanoušků a hejtrů už pak pod video píše, že vesnička je ve skutečnosti archeoskanzen za hranicemi s Rakouskem.

Co dalšího nám příliš nesedí? Například jejich speciální dozimetr, jimž hoši měřili radiaci v areálu. Jedná se totiž na první pohled o pouhý mobil se spuštěnou aplikací. Také samotná “historická“ fakta a příběhy, jež si youtubeři vymýšlejí, nedávají vůbec smysl a člověk si až říká, jak jim podobné historky může vůbec někdo baštit.

Partička pak na začátku videa říká, že na Ukrajině budou ještě několik dní a klidně v nebezpečné vesnici také přespí. Jenže to by nesměl být Mike tolik aktivní na Instagramu, zejména na InstaStories, kde je vidět, že se Pán na Ukrajině rozhodně nenachází. I přes tyto očividné lži jim ovšem toto video skalní fanoušci nepochopitelně baští. Naštěstí je ale také hodně těch, kteří jejich podvod prohlédli. Vážně musí youtubeři lhát a dělat si ze svých fanoušků dobrý den?

Sdílejte článek
Štítky Černobyl podvod youtuber MikeJePan TVTwixx

Přečtěte si také