VIDEO: Nejhorší song všech dob?! MikeJePan natočil šílenou píseň o své mámě a byl při tom zatčen. Také je vám za něj trapně?

Známý provokatér chtěl přijít na svatého Valentýna s dobrým skutkem a složil písničku své vlastní mámě. Dá se to ale vůbec poslouchat?

Tak se zdá, že MikeJePan už není jen provokatérem mešťáků a továrnou na youtuberské skándaly, ale také regulérním rádoby zpěvákem a továrnou na virální hity. Po jeho dvou vánočních a jednom letním songu tak přichází s další písní, v níž chtěl ukázat svou citlivou a dobrou stránku. Ve svém novém songu Máma, jenž vydal na svatého Valentýna, totiž logicky vyznává lásku své vlastní mamince a říká, jak moc pro něj znamená. To je samozřejmě samo o sobě hezký čin, za který youtuber sklízí od fanoušků zaslouženě pochvalu. Celé to má ovšem menší problém. Písnička se nedá vlastně vůbec poslouchat.

Samotný text, v němž Mike v podstatě jen opakuje několik slov, je totiž opravdu primitivní a Mikeův “zpěv“ je tentokrát snad ještě horší a pekelnější, než kdy dřív. A to je co říct. Nejenže se jedná o kvalitativní peklo, ale navíc se natáčení videoklipu neobešlo bez skandálu. Během natáčení totiž údajně youtubera zadržela policie a údajně mu hrozí vězení. I když těžko říct, jestli to ještě můžeme Mikeovi věřit.

Na konci videa se pak nemůže člověk ubránit dojmu, že jde vlastně zase jen o propagaci, při níž chce prodat co nejvíce oblečení. Vážně by si nemohl aspoň při písničce o mamince odpustit své tradiční skandály a reklamní triky? Evidentně ne. U skalních fanoušků ale sklízí kladné ohlasy, takže si může asi zase připsat úspěch. Podle nás si ale mohl při písni pro maminku své klasické triky odpustit. A třeba se i naučit zpívat.

Sdílejte článek
Štítky továrna youtuber skandál MikeJePan máma Den svatého Valentýna šílený song

Přečtěte si také