VIDEO: Skandál TVTwixx a MikeJePan! Youtubeři si udělali srandu z McDonalds. Zaměstnanci jim za to rozmlátili auto!

Když se rádoby vtípek naprosto vymkne známým internetových provokatérům z rukou.

Partička TVTwixx a jejich věčný kumpán MikeJePan už vlastně nedělají skoro nic jiného, než že natáčejí provokativní a rádoby vtipná videa, v nichž na sebe chtějí upoutat co největší pozornost. Tentokrát se jim to ovšem malinko vymklo z rukou. Při svém nejnovějším drive pranku se totiž rozhodli napálit obsluhu známého řetězce McDonald´s a soutěžili v tom, kdo z auta nadiktuje delší a nesmyslnější objednávku. Jejich prank ovšem možná skončil jinak, než chtěli.

U třetí objednávky totiž došla zaměstnancům trpělivost a šli si to s youtubery vyřídit. Dva z nich vyšli ven a začali youtuberům demolovat auto. Při jejich útoku pak nechyběla ani lopata! Autu pak například urvali zrcátko a rozbili světla. Na místo pak byla přivolána policie a jeden z naštvaných zaměstnanců pak údajně dokonce křičel na svého nadřízeného.

Youtubeři to ale jako vždy vzali s humorem a všem se vysmáli. Vzhledem k jejich reputaci je pak otázkou, co všechno z videa jim můžeme věřit. Opravdu zaměstnancům došla s jejich fórky trpělivost, nebo byla celá situace nahraná a nejednalo se o reálné pracovníky McDonalds´s? U youtuberských továren na skandály je už možné všechno a uvidíme, kdy se dozvíme pravdu.


Přečtěte si také