Showbyznys

29. března 2022 13:00

redakce Prima Lajk

Otec sester Williamsových se ostře vyjádřil k facce Willa Smitha na Oscarech! Co řekl?

Richard Williams, za jehož ztvárnění Will Smith získal Oscara, se vyjádřil ke skandálnímu incidentu na Oscarech.

Nebýt Richarda Williamse, nebyly by nejspíš dnes sestry Williamsovy takovými tenisovými legendami, jakými jsou. Právě o tom vyprávěl snímek Král Richard, v němž si hlavní roli zahrál herec Will Smith. Nebýt tedy Richarda Williamse, vlastně by tak nebyl ani Oscar pro Willa Smitha.

Smutné je, že to všechno nyní milovaný herec zastínil svým výbuchem na oscarovém večeru, během něhož praštil komika Chrise Rocka po nevhodném vtípku na adresu jeho manželky Jady Pinkett Smith. Herec se za to o den později na svých sociálních sítích omluvil. A co na to všechno říká samotný Richard Williams?

Williams uvedl, že sice nezná kontext, nebyl na místě, a tudíž nedokáže spravedlivě posoudit, co se vlastně odehrálo. Na druhou stranu ale tvrdě odsuzuje jakékoli násilí, pakliže to nebylo v sebeobraně. Williams následně nekomentoval děkovnou řeč Willa Smitha, ve které Smith uvedl, že nyní vypadá sám jako ten šílený otec, kterého ve filmu hrál. Situaci po Oscarovém fiasku nekomentovaly ani samotné sestry Williamsovy, byť obě byly v sále přítomny a podle záběrů byly zjevně šokovány tím, co se odehrálo.

Sdílejte článek
Štítky herec reakce Will Smith Ceny Oscar facka Treat Williams Will Smith Chris Rock Oscaři Richard Williams sestry Williamsovy

Přečtěte si také