Pánové bacha! Co vám může spustit sto orgasmů denně?
Pánové bacha! Co vám může spustit sto orgasmů denně?

Pánové bacha! Co vám může spustit sto orgasmů denně?

tanasab. Publikováno: 23.09.2014
Někdo by mohl myslet, že orgasmy jsou báječná věc, pro ty, kteří jich zažívají desítky denně, ale jsou spíše utrpením. To tvrdí i Dale Decker, kterému ale prý zničily kompletně život!

reklama

Dale zažívá sto orgasmů denně a není to rozhodně proto, že by se třeba živil jako pornoherec. Obyčejný muž z Wisconsinu totiž trpí syndromem permanentního sexuálního vzrušení, který ale postihuje především ženy. Dale je výjimkou a neuvěříte, v jaké chvíli se mu tato nemoc spustila!

V září 2012 pohřbíval svého otce a pak najednou… „Představte si, že klečíte na kolenou na otcově pohřbu, přímo nad rakví, loučíte se se svým otcem a pak najednou, zažijete devět orgasmů za sebou právě nad rakví a s celou rodinou za zády,“ vzpomíná Dale na okamžik, kdy se syndrom objevil poprvé. „To způsobilo, že jsem již nechtěl mít nikdy žádný další orgasmus. Nebylo na tom nic příjemného, spíše jsem se cítil znechucený, že jsem měl orgasmus na otcově pohřbu!“

Nejhorší je to prý ale na veřejnosti nebo před dětmi. „Je to nechutné a zlomí vás to opravdu hodně rychle. Jednou se mi to stalo v supermarketu, a když tato epizoda skončila, zíralo na mě asi 150 lidí. Jak můžu vůbec odejít z domu?“ je nešťastný Dale Decker.

Syndrom permanentního sexuálního vzrušení ho donutil odejít z práce a ani jeho rodinný život není zrovna pohádka. „Je to opravdu skličující, nemůžeme dělat to, co by muž a žena měli dělat, hádáme se o věcech, které by nás rozhodně neměly ovlivňovat! Manžel zažívá svoje epizody i v noci, a tak jsme se rozhodli mít oddělené ložnice,“ líčí rodinné těžkosti Daleova manželka April. Té hlavně vadí, že se ke svému muži nemůže v noci přitulit.

Nejhorší zprávou pro Dala i jeho ženu April je to, že na tuto nemoc zatím neexistují účinné léky. Ženy jsou v některých případech léčeny antidepresivy, v případě Dala to ale nejde. A jeho utrpení si uvědomují i lékaři. „Pokud se Dalovi nepomůže v dohledné době, může to být veliký risk. Pokud lidé ztratí vůli k životu, mohou spáchat sebevraždu,“ vyjádřila své obavy z budoucnosti doktorka Dena Harris, která se nemocí zabývá hlavně u ženských pacientek.

Dale Decker a jeho žena April
Autor: reprofoto Mirror.co.uk Dale Decker a jeho žena April

Mohlo by vás zajímat:

Spát můžeme klidně, profesionální vojáci nás ochrání! Opravdu?

Spát můžeme klidně, profesionální vojáci nás ochrání! Opravdu?

Miracle village uprostřed ničeho...respektive uprostřed polí cukrové třtiny.

Zázračná vesnice uprostřed ničeho… místo zázraků v ní ale spíše hledejte zvrácenost!

Prora - měl to být největší hotel na světě. Nikdo v něm ale nikdy nebyl ubytovaný

Hotel duchů je největší na světě! Proč v něm ale nebyl nikdo nikdy ubytovaný?

Kirsty pak našla své vysněné svatební šaty a kila musela dolů!

Nevěsta se chtěla narvat do svatebních šatů velikosti 36! Povedlo se?


reklama