Zpěvačka Gimes se synem X Æ A-XII
Autor: instagram.com/grimes Zpěvačka Gimes se synem X Æ A-XII

Partnerka Elona Muska nechce, aby jí syn říkal mami! Proč tím naštvala celý internet?

Tamara F. . Publikováno: 22.09.2021
Přítelkyně vizionáře Elona Muska je známá svým kontroverzním chováním. Nyní veřejnost opět šokovala, když promluvila o svém mateřství.

reklama

Zpěvačka a umělkyně Grimes porodila před šestnácti měsíci podnikateli Elonu Muskovi zdravého chlapečka, kterému dali rodiče bizarní jméno X Æ A-XII. Zpěvačka však na své sociální síti později vysvětlila původ netradičního jména. „X je neznámá proměnná. Æ v mém elfském pravopise Ai (láska nebo umělá inteligence). A-12=předchůdce SR-17 (naše oblíbené letadlo). Žádné zbraně, žádná obrana, jen rychlost. Skvělé do bitvy, ale nenásilné. A=Archanděl, můj oblíbený song,“ objasnila svým fanouškům.

Před pár dny Grimes, vlastním jménem Claire Elise Boucher, ale opět šokovala veřejnost svým prohlášením, že se neztotožňuje s nálepkou „matky“. Během příprav na Met Gala v rozhovoru prozradila, že jí syn X ani „mami“ neříká. „Mateřství mě změnilo i po umělecké stránce. Být matkou je divné. Dokonce se s tím slovem moc neztotožňuji. Zvláštní je, že i X mi říká Claire a ne mami. Jako by cítil, že je mi to slovo vzdálené,“ prozradila zpěvačka.

Seznamte se s robotkou Sophie

První robot, který dostal občanství, si chce založit rodinu. Dočkáme se robotích dětí?

Je genetické inženýrství opravdu řešení?

Vědci mají v plánu oživit vyhynulé mamuty. Dočkáme se dalšího Jurského parku?!

reklama