Showbyznys

22. září 2021 12:28

redakce Prima Lajk

Partnerka Elona Muska nechce, aby jí syn říkal mami! Proč tím naštvala celý internet?

Přítelkyně vizionáře Elona Muska je známá svým kontroverzním chováním. Nyní veřejnost opět šokovala, když promluvila o svém mateřství.

Zpěvačka a umělkyně Grimes porodila před šestnácti měsíci podnikateli Elonu Muskovi zdravého chlapečka, kterému dali rodiče bizarní jméno X Æ A-XII. Zpěvačka však na své sociální síti později vysvětlila původ netradičního jména. „X je neznámá proměnná. Æ v mém elfském pravopise Ai (láska nebo umělá inteligence). A-12=předchůdce SR-17 (naše oblíbené letadlo). Žádné zbraně, žádná obrana, jen rychlost. Skvělé do bitvy, ale nenásilné. A=Archanděl, můj oblíbený song,“ objasnila svým fanouškům.

Před pár dny Grimes, vlastním jménem Claire Elise Boucher, ale opět šokovala veřejnost svým prohlášením, že se neztotožňuje s nálepkou „matky“. Během příprav na Met Gala v rozhovoru prozradila, že jí syn X ani „mami“ neříká. „Mateřství mě změnilo i po umělecké stránce. Být matkou je divné. Dokonce se s tím slovem moc neztotožňuji. Zvláštní je, že i X mi říká Claire a ne mami. Jako by cítil, že je mi to slovo vzdálené,“ prozradila zpěvačka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také