Showbyznys

22. června 2016 12:53

redakce Prima Lajk

Překvapení ve Hře o trůny! Potvrdí se děsivá teorie o Sanse? Pokud ano, čeká ji…

Prozradila nám poslední epizoda fantasy seriálu hodně nečekaný zvrat?

Minulý díl Hry o trůny nám nenabídl jen velkolepou bitvu bastardů a ohnivou akci s draky, ale v samotném závěru možná tvůrci potvrdili teorii, o níž fanoušci spekulují už několik týdnů. Šušká se totiž o tom, že Sansa, která konečně vykonala svoji pomstu, je ve skutečnosti těhotná a otcem jejího dítěte není nikdo jiný, než čerstvě zesnulý Ramsay Bolton!

Tuto teorii přiživila závěrečná scéna, v níž Sansa na Ramsayho poslala vyhladovělé psy. Nenáviděný záporák jí totiž před smrtí mimo jiné řekl, že se ho stejně nikdy nezbaví a on je teď její součástí. Podle mnohých fanoušků tak narážel na fakt, že v sobě Sansa nosí jeho dítě. Diváci pak poukazují i na fakt, že bojovná žena rodu Starků v posledních dílech nosí hodně volné oblečení a kabáty, které mají její těhotenství zakrýt.

Teorie má ovšem své mouchy. Ramsay mohl totiž klidně narážet na její psychickou stránku, na níž se svým krutým jednáním nenávratně podepsal. I přesto však na její těhotenství ukazuje čím dál více indicií a mnozí si jsou Boltonovým dítkem takřka jistí. Dočkáme se snad nečekané příběhové linie, která se Sansou pořádně zamává, nebo jde jen o marné tužby fanoušků?

Sdílejte článek
Štítky Hra o trůny těhotenství Ramsay Bolton

Přečtěte si také