Showbyznys

2. srpna 2014 16:50

Ivana Nádvorníková

Prokletí rodiny Drew Barrymore: Drogy! (+ nová fakta o smrti Jessicy)

Prokletí rodiny Drew Barrymore: Drogy! (+ nová fakta o smrti Jessicy)

Herečka Drew Barrymore, která teprve před třemi měsíci porodila svou druhou dceru Frankie, přišla minulý týden o sestru.

Tělo 47leté Jessiky Barrymore našla její sousedka, když chtěla svým autem odjet do práce. Auto sestry hollywoodské herečky jí však blokovalo ve výjezdu.

Když v autě uviděla bezvládné tělo, myslela si nejdřív, že Barrymore jen usnula, proto se ji snažila vzbudit. Marně. Okamžitě tak zavolala záchranku a policii. Ačkoli se příčina smrti nabízí, na všechny otázky odpoví až pitva.

John Barrymore, bratr Drew a Jessicy zatím novinářům řekl, že Jessica rozhodně nebyla depresivní typ a vylučuje možnost, že by spáchala sebevraždu. Myslí si, že se spíš nechtěně předávkovala léky. Jessica totiž v posledních měsících rapidně zhubla, a tak možná neodhadla množství léků, které její tělo (o 100 liber lehčí) snese.

Další, co mluví pro nešťastnou náhodu, je fakt, že Jessica nenechala v autě žádný dopis na rozloučenou. V autě byla jen lahev vodky a rozsypané léky, mezi nohama pak měla sestra Drew Barrymore položený energetický nápoj.

Jessica Barrymore a slavná herečka mají společného otce, herce a režiséra Johna Drew Barrymore.

Svět celebrit každý den monitorují VIP Zprávy. Nezapomeňte se dívat za pět minut osm na Primě!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také