návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

První slova manželky Ivany po smrti Karla Gotta. Tohle řekla na adresu svého milovaného muže

Jaká jsou první slova Ivany Gottové po smrti manžela?
Vydáno: 02.10.2019
První slova manželky Ivany Gottové 1
Autor: profimedia.cz První slova manželky Ivany Gottové 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Legendární český zpěvák Karel Gott zemřel ve věku 80 let, lidé pokládají květiny u jeho vily na Bertramce, vláda už se chystá schválit státní pohřeb a český éter prakticky neřeší nic jiného. Občas je ale dobré se na chvíli zastavit, uvědomit si, že kromě slavného zpěváka byl Karel Gott i soukromou osobou, a že nikdo v tuto chvíli nejspíš necítí větší bolest a ztrátu, než jeho žena Ivanka.

Ta byla po manželově boku až do samotného konce a byla to tím pádem i ona, kdo jeho smrt nakonec potvrdil. Tohle je její prohlášení pro veřejnost:

„S nejhlubším zármutkem v srdci oznamuji, že nás včera (v úterý), krátce před půlnocí, po těžké a dlouhé nemoci, opustil můj milovaný manžel Karel Gott. Odešel doma, v tichém spánku, v kruhu své rodiny.“

Zpěvák podle všeho trpěl v posledních dnech silnými bolestmi. V září jsme se dozvěděli, že byl diagnostikován s akutním případem leukemie a musí kvůli tomu na časté prohlídky do nemocnice. Nemoc ale byla nakonec silnější.

Ivana Gottová

Jaké osudové ženy prošly životem Karla Gotta? Podívejte se, kdo navždy změnil jeho soukromí

 

Dědictví

Nejlepší filmová scéna Karla Gotta: Připomeňte si jeho výstup v Dědictví

 

Článek je zařazen v: Karel Gott , Ivana Gottová , první slova , smrt , legendární zpěvák , manžel