Herečka Lisa Kudrow je Rak
Autor: isifa.com Herečka Lisa Kudrow je Rak

Rak 2014

jana.divisova. Publikováno: 07.01.2014

reklama

LEDEN

Zatněte zuby a vykasejte rukávy! Práce je hodně, což vám nevadí, ale mluví vám do ní spousta lidí, což vám naopak vadí moc. Dohlédněte na partnera, který si myslí, že je pro vás životní výhrou, a totálně se přestává snažit. Dětem vysvětlete, že se jim ve škole sice líbit nemusí, ale je to jejich povinnost, která se plní, i když se jim ani trochu nechce.

ÚNOR

Námahy je hodně, ale protože za ni vzápětí přijde odměna, jste na světě v podstatě spokojení. Využijte Merkura, který je vám kolem 6. února velice příznivý, a popracujte na svém duchovním životě. Pokud máte šanci navštívit kurz meditací nebo rozvoje duchovních a duševních schopností, neváhejte. Každá chvíle, kterou věnujete svému rozvoji, se vám mnohonásobně zúročí.

BŘEZEN

Jaro přichází, ale pro vás to kromě přívalu vitality znamená i práci navíc. Hned 1. března byste si měli ohlídat rodinné záležitosti. Jedině vy vyřešíte hedvábnou rukou to, co by byl pro ostatní leda tak podnět k hádkám. Když se pak Merkur 17. března vrátí do Ryb, pouvažujte o předjarní očistné kúře. Na vaše tělo i na duši zapůsobí téměř zázračně a vy získáte další chuť do života.

DUBEN

Na štěstí nemusíte čekat, protože ho už prožíváte! V prvních pěti dubnových dnech dožeňte praktické záležitosti, protože pak vkročí Venuše do Ryb a vy na nic takového nebudete mít čas. Vychutnejte si stav, kdy konečně navážete vztah, v němž se harmonicky propojí citová i duchovní stránka tak, že nebudete ani na jedné straně nic postrádat.

KVĚTEN

To, co před pár týdny vypadalo jako skutečný a nefalšovaný ráj, se zásadně změní. Venuše se dostane do kvadratury s Marsem, Plutem a Jupiterem a směřuje do konjunkce s Uranem, jež se uskuteční 15. května. I když potkáte člověka, který vám připadá jako dvěstěprocentní ztělesnění vašich snů, život kvůli němu neměňte. Záhy byste pochopili, že to byla chyba, ale na nápravu by už bylo pozdě.

ČERVEN

To, co nastává, není sice vysněný klid a vytoužená vyrovnanost, ale rozbouřené vlny se alespoň trochu uklidní. Přesto byste udělali dobře, kdybyste hlavně v prvních dvou dekádách věnovali pozornost spíše pracovním aktivitám. Velice příznivé jsou zejména dny kolem 7. června. Merkur ve vašem znamení se točí do přímého chodu a vás berou vážně i lidé, které jinak cizí názory nikterak nezajímají.

ČERVENEC

I když máte pocit, že práce bylo akorát tak dost a že si odpočinek zasloužíte okamžitě, nepospíchejte. Ve dnech, kdy je Mars ještě ve Vahách, kde se nachází do 26. července, by vás v zaslouženém odpočinku stejně rušily zprávy z domova. Když však odjezd na dovolenou odložíte na posledních pár červencových dnů, kdy Mars už bude ve Štíru, krásně si je užijete a ničím se znepokojovat nenecháte.

SRPEN

Odpočinek, dovolená, radost ze života a vychutnávání všeho, co vám vaše prostá existence skýtá. Máte na to dny do 12. srpna, kdy se Venuše nachází ve vašem znamení a Mars je ve Štíru. Když se pak Merkur 15. srpna přesune do pracovité Panny, musíte se soustředit na práci. Pokud přijde šance, nejdříve ji promyslete a až potom se rozhodněte, zda ji přijmete nebo odmítnete.

ZÁŘÍ

Merkur z Vah, kde většinu měsíce pobývá, má vliv sice problematický, ale vy ho dokážete prakticky zvládnout. Hned na začátku září si rodinu posadíte a rozdáte jí úkoly rozdělené tak, aby každý k rodinnému blahu přispěl podle svých schopností. Nadšení to sice vyvolat nemusí, ale vy dokážete mluvit tak, aby i ti nejlínější pochopili, že jim nic jiného než práce nezbývá.

ŘÍJEN

Venuše, která je až do 23. října ve Vahách, je sice v souladu s Jupiterem, ale to ještě neznamená, že do vašeho života nemůže vnést pokušení skoro nezvládnutelné. Pokud mu chcete předejít, vyhýbejte se sympatickým kolegům, kteří se tak pozitivně odlišují od vašeho trochu okoukaného partnera. Na to, že jsou v podstatě stejní, byste přišli až ve chvíli, kdy by bylo pozdě.

LISTOPAD

Velice příznivé dny můžete čekat od 9. do 16. listopadu, kdy jste současně pod pozitivním vlivem Venuše, Merkura a Saturna ze Štíra a kdy vaším partnerským sektorem prochází Mars. Doma dejte najevo, že je všechno na partnerovi, protože na to, abyste se domácnosti věnovali sami a osobně, nemáte čas. Hraje se o vaši kariéru a vy musíte být k dispozici ve dne i v noci.

PROSINEC

I když si slibujete, že se letos předvánoční situací spoutat nenecháte, dopadne to stejně jako vždycky. Kromě toho, že napečete pro sebe, zvládnete ještě i pár charitativních akcí, potěšíte kamarádku, která řeší své citové propady, a dětem vysvětlíte, že Ježíšek opravdu existuje. To, že konec roku proběhne v práci i doma v klidu a bez jakéhokoliv duševního zhroucení, je vaše zásluha. Buďte na sebe pyšní!

reklama