Showbyznys

2. srpna 2020 21:44

sarka.turcekova@gmail.com

Rapper 6ix9ine je čerstvě single! Proč už se nevrátil na Instagram a kde je mu konec?

Rapper se stáhl ze sociálních sítí. Podle jeho právníka je prý momentálně volný a bez monitorování, ale kvůli vlastní bezpečnosti teď internet využívat naplno nemůže.

Tekashi byl vězněný od listopadu roku 2018 až do dubna 2020 kvůli tomu, že byl součástí nebezpečného gangu, nyní je už ale na svobodě. Zbytek trestu si odseděl se sledovacím náramkem na noze. Původně měl jeho trest trvat 47 let. On si ale odseděl jen takhle krátkou dobu, protože udal celý gang Nine Trey. V polovině července si musel kvůli bezpečnosti zrušit Instagram, prý kvůli sledování jeho polohy – od 31. července mu skončilo domácí vězení, nechtěli však ohrozit Tekashiho soukromí a bezpečí tím, že by měl sociální sítě aktivované.

Nechtějí tak dopustit, aby se členové gangu dozvěděli, kde se nachází a přišli by se pomstít. Současně se musí přestěhovat na nové místo. Momentálně je sice jeho účet dohledatelný, ale nenajdete na něm žádné fotky ani videa, dostupná jsou teď jen IGTV videa. Takže si jeho fanoušci budou muset počkat. Prý se ale vrátí zpátky na sítě nejpozději do sedmi dnů. Příštích pět let bude rappera kontaktovat probační úřad a bude muset vykonat 300 hodin veřejně prospěšných prací.

Během srpna prý vydá další projekt, v září bude mít pak on-line koncert přes streamovací službu.

Sdílejte článek
Štítky Instagram rapper rap 6ix9ine Tekashi

Přečtěte si také