Showbyznys

28. června 2022 11:04

redakce Prima Lajk

Rapper Kendrick Lamar ohromil fanoušky trnovou korunou. Neuvěříte, jak dlouho trvala její výroba!

Známý rapper na jubilejním ročníku festivalu v Glastonbury fanouškům předvedl diamantovou trnovou korunu. Vystoupení s drahým šperkem s sebou neslo drsné poselství.

Legendární a největší hudební festival na světě v Glastonbury plný hvězd je u konce. Kromě Billie Eilish, Paula McCartneyho a Diany Ross se na pódiu jubilejního 50. ročníku objevil i slavný rapper Kendrick Lamar, který celý festival zakončil drsným poselstvím s diamantovou trnovou korunou na hlavě.

Ta se honosila více než 137 karáty diamantů v podobě 8 tisíc malých diamantů s celkovou hmotností kolem 200 gramů. Návrh šperku zabral více než 10 měsíců a jeho vytvoření trvalo více než 1 300 hodin v newyorské dílně Tiffany & Co. Trnová koruna měla křesťanský podtón, což ještě více podtrhl proslov na konci Lamarovy show.

Své vystoupení totiž rapper uzavřel dramatickým rozloučením, kdy mu na konci skladby začala z hlavy stékat krev na bílou košili, zatímco opakoval: „Soudí tebe, soudí Krista, bůh provázej ženská práva,“ přičemž hned po tom zahodil mikrofon a nadobro odešel z pódia. Umělec svým prohlášením narážel na rozhodnutí Nejvyššího soudu v USA, který zrušil ústavní právo na potrat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také