Showbyznys

3. listopadu 2022 15:52

redakce Prima Lajk

Rapper Offset sdílel dojemnou poctu zastřelenému Takeoffovi. Jak zbývající členové Migos zvládají ztrátu?

Dojemná pocta zesnulému Takeoffovi od rappera Offseta.

Je to jen pár dní, co hudební svět zničehonic přišel o rappera Takeoffa, jednoho ze tří členů skupiny Migos. Ten byl totiž zastřelen údajně zbloudilou kulkou v bowlingovém baru poté, co uvnitř došlo mezi několika lidmi k hádce. Takeoff se na místě nacházel ještě se svým strýcem a dalším členem Migos Quavem. Ten nakonec z incidentu vyvázl bez zranění.

Od té doby byli každopádně Takeoffovi blízcí zahrnuti nejrůznějšími formami podpory, na zesnulého rappera vzpomínali například Drake nebo Gucci Mane. A zatímco všichni truchlí a někteří fanoušci stále nemůžou uvěřit, že Takeoff už není mezi námi, jeho bratranec a poslední člen skupiny Migos Offset už mezitím rovněž sdílel emotivní poctu svému zesnulému blízkému. Na Instagramu si totiž změnil profilovou fotku na tvář Takeoffa.

Kromě jejich nahrávací společnosti, vyjádření vyšetřujících policistů z Houstonu a prohlášení svědků se však zatím ke smrti nikdo z Migos nijak oficiálně nevyjádřil. Momentálně zkrátka rodina a všichni z úzkého kruhu rappera truchlí a zpracovávají těžkou ztrátu po svém. A něco takového rozhodně zabere ještě spoustu času.

Sdílejte článek
Štítky smrt Instagram Houston rapper rap Migos Takeoff Migos Offset Gucci Mane

Přečtěte si také