Rapper Snoop Dogg čelí obvinění ze sexuálního napadení! Co nechutného údajně provedl?

Americký interpret je obviněn ze sexuálního napadení a zneužití. Vinu ale stále popírá.

Rapper Snoop Dogg se připojil k hvězdným chlípákům, kteří měli v minulosti sexuálně obtěžovat ženy. Obvinění z napadení na něj podala žena, která v minulosti pro umělce pracovala a kvůli ochraně identity se rozhodla vystupovat pod pseudonymem Jane Doe. Tu měl rapper společně s dalším mužem Donaldem Campbellem aka bývalým pasákem Donem „Magicem“ Juanem sexuálně obtěžovat v roce 2013 po koncertu v Kalifornii, kdy se společně vydali do studia samotného Snoop Dogga.

Tam se měli podle všeho dobře bavit do té doby, než Doe požádala Campbella, zda by ji nezavezl domů. Ten souhlasil, ale když během jízdy žena usnula, nic netušící oběť si muž místo toho odvezl k sobě domů. Když se Doe probudila, Campbell se měl snažit si vynutit orální sex a pokoušel se dát svůj penis do ženiných úst. Po tomto incidentu ji odvezl zpět do studia, kde se měla stejná scéna odehrát znovu, jen se Snoop Doggem.

Celé obvinění rapper rázně odmítá, přičemž ale jeho údajná oběť veřejně prohlásila, že se s ní Snoop Dogg snažil vyrovnat mimosoudně. Zdroj ze zpěvákova okolí poznamenal, že se jedná jen o negativní kampaň, která má umělce zdiskreditovat před jeho velkým vystoupením na Super Bowlu. Není to však poprvé, co byl rapper obviněn ze sexuálního napadení. V roce 2005 byl nařčen ze znásilnění maskérky Kylie Bell po natáčení show Jimmyho Kimmela. Mimosoudní vyrovnání ale zametlo tento incident pod koberec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také