reklama

reklama

Při vztazích na dálku už nebudete odkázáni jen na Skype.
Při vztazích na dálku už nebudete odkázáni jen na Skype.

REVOLUCE: Udělejte ji na dálku! Apple umožnil ovládat robertka pomocí aplikace v mobilu nebo v hodinkách

skrivaa. Publikováno: 21.08.2015
Vztahy na dálku jsou zachráněny, počet dětí počatých na Erasmu se sníží a sexuální zážitky se rozšíří. Kdo by čekal, že za malou sexuální revolucí, která může ovlivnit tisíce vztahů po celém světě, může zrovna společnost Apple. Společnost ale znovu dokázala, že ví, jak uspokojit zákazníky(ce).

reklama

Věčný problém, kdy muž koupí ženě sexuální hračku, ale pak žárlí, když ji ráda a často využívá, je vyřešen. Apple přišel s geniálním nápadem, který se celou dobu nabízel, ale nikdo jej ještě nezrealizoval.

Ten okamžik nastal ale až teď. Pomocí jednoduché aplikace budete moct ovládat sexuální hračku na dálku. Dokonce ji můžete propojit s vlastní hudbou, měnit její vzor (což je velmi důležité) nebo si nastavení uložit na později.

pppátek - Obrázek 2 Foto:

Robertka budete ovládat (jako vždy) pomocí svého zápěstí. Ale stará škola se propojí s novou. Zápěstí si totiž už nevykloubíte, ale stačí, když si na něj nasadíte hodinky Apple watch s nainstalovanou aplikací. Tu si nicméně můžete zařídit i do svého mobilu.

Respektive to nemusí být VÁŠ telefon nebo hodinky. Může být vašeho přítele, milence nebo důvěrného kamaráda. Na dálku si s vámi tedy bude moci hrát a stimulovat vás.

Možná teď litujete, že hlavouni z Applu na takovou užitečnou vychytávku nepřišli, když jste byla na letní stáži v prváku na vejšce.

sextoy
sextoy
Jaký bude tvůj první sex?

MANUÁL PRO HOLKY: Jak mít krásný první sex?

reklama