Rodina Aviciiho se konečně vyjádřila k jeho tragické smrti! Prozradila, na co slavný DJ opravdu zemřel?

Rodina tragicky zemřelého DJ Aviciiho konečně prolomila mlčení. Dozvěděli jsme se detaily okolo jeho smrti?

Taneční hudební scéna i miliony fanoušků po celém světě se stále vzpamatovávají z nečekané smrti slavného švédského DJ Tima Berglinga alias Aviciiho. Ten zemřel v pátek během své dovolené v Ománu a jeho smrt je stále zahalena tajemstvím. Příčina smrti stále není známá a tamní policie pouze oficiálně uvedla, že vylučuje cizí zavinění. Na internetu se pak nejvíce skloňuje, že umělce zabila jeho láska k alkoholu a s ní způsobené zdravotní problémy. Spekulovalo se ovšem také o tom, že bratr známého hudebníka ihned odjel do Ománu, aby se o smrti dozvěděl více. Fanoušci po celém světě proto čekali, až se právě rodina populárního DJ k situaci vyjádří.

Rodina pak prolomila mlčení po třech dnech od Aviciiho smrti, žádné nové poznatky ovšem nepřinesla a ve svém vyjádření zejména poděkovala fandům z celého světa za jejich dojemné pocty, jež aktuálně zaplavují internet. „Rádi bychom vám všem poděkovali za podporu a milá slova o našem synovi a bratrovi. Jsme opravdu vděční všem, kteří milují Timovu hudbu a mají na jeho písně ty nejlepší vzpomínky. Děkujeme za všechny vaše nádherná gesta, která jste učinili k uctění Timovy památky, jakými byla veřejná shromáždění, vyzvánění kostelních zvonů v melodii Timových písní nebo momenty ticha po celém světě. Jsme vděční za chvíle soukromí v této těžké době. Naším přáním je, aby to tak i nadále zůstalo,“ říká rodina ve svém prohlášení.

Právě závěrečné věty jasně naznačují, že rodina nehodlá příčinu úmrtí prozradit a nadále se k celé věci nebude vyjadřovat. A my se jim, vzhledem k jejich velké bolesti, vůbec nedivíme. Aviciiho smrt tak možná ještě dlouhou dobu zůstane zastřena tajemstvím.

Sdílejte článek
Štítky smrt rodina DJ vyjádření Avicii

Přečtěte si také