Rozvod roku! Justin Bieber odchází od manželky, chce se vrátit k Seleně Gomez (apríl)

Justin Bieber odchází od manželky, chce se vrátit k Seleně Gomez

Tak to je šok! Ačkoliv se zdálo, že manželství Justina Biebera a modelky Hailey Baldwin Bieber současnou krizi ustojí, podle všeho ta nekonečná kritika Hailey byla na amerického zpěváka už moc. Justin měl podle informací od bulvárních serverů Hailey dlouhé týdny vyčítat, jakým způsobem narážela a nenápadně útočila na jeho bývalou lásku Selenu Gomez. Nakonec kvůli tomu mezi oběma docházelo k častým hádkám, které nyní způsobily, že se slavný pár bude údajně rozvádět.

Ani jeden z páru se k záležitosti zatím nechce vyjádřit, prosí veřejnost jenom o to, aby ctila jejich soukromí zejména v těchto těžkých dnech. Podle zpráv ze zpěvákova okolí je ale o rozvodu Bieber pevně přesvědčen, a to i proto, že se už pár dní začal opět stýkat právě s výše zmíněnou Selenou Gomez, což mělo údajně zažehnout staré city.

Návrat Justina k Seleně byl podle mnohých fanoušků jenom otázkou času, což je paradoxně možná ten největší důvod, proč se Hailey v posledních měsících chovala tak, jak se chovala. Nakonec to ale byla ona sama, kdo od sebe Justina odehnal, a to rovnou do náruče své sokyně. Tak snad Justin ví, co dělá, a celá věc neskončí tím, že budou mít zlomené srdce obě mladé ženy.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Justin Bieber Selena Gomez vztah Hailey Baldwin Bieber

Přečtěte si také