návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Rychle a zběsile 7 zblízka – 30 záběrů filmového trháku ve FOTOGALERII

V Rychle a zběsile bývá akce kolikrát tak... rychlá a zběsilá, že si ji ani nestihnete vychutnat. Takže tady máme pro fanoušky speciální sérii fotek z nejnovějšího dílu, který bude mít premiéru 3. dubna.
Vydáno: 02.02.2015
Rychle a zběsile 7 - Obrázek 2
Autor: youtube.com Rychle a zběsile 7 - Obrázek 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to poslední společná jízda dvojice Paul Walker a Vin Diesel (ten kromě toho, že ve filmu hraje, patří také do trojice producentů). Paul Walker totiž zahynul při autonehodě 30. listopadu 2013 a chybějící scény za něj loni dotočili jeho bratři Cody a Caleb.

V sedmičce se objeví Dwayne Rock Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Elsa Pataky a další. Vypadá to, že série bude pokračovat i bez Paula Walkera a dočkáme se minimálně osmičky.

První díl Rychle a zběsile se objevil v kinech v roce 2001. Za dobu společného natáčení se z hlavních představitelů stali nejlepší přátelé. Vin Diesel se přes smrt kamaráda, kterému přezdíval Pablo, zatím nedokázal přenést. "Nikdy to nevstřebám, chybí mi každý den," přiznává.

Trailery na film:

Prima Style - Rychle a zběsile 7 Super Bowl trailer
style - rychle a zběsile 7

Avengers: Age of Ultron - Obrázek 1

Čeká se v kinech - Filmové novinky na rok 2015 pohromadě

Avengers: Age of Ultron - Obrázek 25

Avengers: Age of Ultron. Prohlédněte si filmový trhák ve FOTOGALERII (33 fotek)

Článek je zařazen v: rychlost , Paul Walker , Michelle Rodriguez , diesel , Tyrese Gibson