Sestra Heatha Ledgera prozradila jeho poslední slova před smrtí! Opravdu za jeho smrt mohla postava Jokera?

Jaká byla poslední slova Heatha Ledgera předtím, než spáchal sebevraždu?

Nedávno uplynulo deset let od tragické smrti herce Heatha Ledgera, který si vzal život 22. ledna 2008 ve svém hotelovém pokoji. Herec akorát dokončil práci na filmu Temný rytíř, kde ztvárnil již legendární roli padoucha Jokera, mentálně narušeného šílence, který terorizoval město Gotham. Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že role byla pro australského herce tak psychicky náročná, že právě kvůli ní skončil předávkovaný prášky.

Z nového rozhovoru s jeho sestrou Kate však vyplynul pravý opak. Noc předtím spolu podle všeho sourozenci mluvili a Ledger prý působil jako normální, veselý člověk. Smáli se a vtipkovali a Heath byl na práci, kterou odvedl, nesmírně pyšný. Měsíc předtím dokonce strávil Vánoce se svou rodinou, kde jim o roli vyprávěl a režiséra Christophera Nolana přede všemi chválil.

Ať už si tedy vzal život z jakéhokoliv důvodu, můžeme konečně s jistotou říct, že role Jokera s tím neměla nic společného. Naopak, jestli něco, přinesla herci do života nový elán. Elán, za který právem získal posmrtně Oscara.


Přečtěte si také