návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Sestra Heatha Ledgera prozradila jeho poslední slova před smrtí! Opravdu za jeho smrt mohla postava Jokera?

Jaká byla poslední slova Heatha Ledgera předtím, než spáchal sebevraždu?
Vydáno: 02.02.2018
Joker
Joker Autor: Warner Bros.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nedávno uplynulo deset let od tragické smrti herce Heatha Ledgera, který si vzal život 22. ledna 2008 ve svém hotelovém pokoji. Herec akorát dokončil práci na filmu Temný rytíř, kde ztvárnil již legendární roli padoucha Jokera, mentálně narušeného šílence, který terorizoval město Gotham. Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že role byla pro australského herce tak psychicky náročná, že právě kvůli ní skončil předávkovaný prášky.


Z nového rozhovoru s jeho sestrou Kate však vyplynul pravý opak. Noc předtím spolu podle všeho sourozenci mluvili a Ledger prý působil jako normální, veselý člověk. Smáli se a vtipkovali a Heath byl na práci, kterou odvedl, nesmírně pyšný. Měsíc předtím dokonce strávil Vánoce se svou rodinou, kde jim o roli vyprávěl a režiséra Christophera Nolana přede všemi chválil.

Ať už si tedy vzal život z jakéhokoliv důvodu, můžeme konečně s jistotou říct, že role Jokera s tím neměla nic společného. Naopak, jestli něco, přinesla herci do života nový elán. Elán, za který právem získal posmrtně Oscara.  

Ledger se na roli připravoval důkladně..až moc.

VIDEO: Zabil Heatha Ledgera Joker? Podařilo se najít deník, který hercovu posedlost rolí vysvětluje

Jak dopadl vleklý soudní spor?

Soud o smrti Paula Walkera je u konce! Dokázala jeho dcera, že Porsche opravdu může za úmrtí slavného herce?

Článek je zařazen v: Heath Ledger , Joker , Temný rytíř , herec , sebevražda , prášky , poslední slova