Showbyznys

25. října 2017 12:19

redakce Prima Lajk

Soud o smrti Paula Walkera je u konce! Dokázala jeho dcera, že Porsche opravdu může za úmrtí slavného herce?

Další vleklý spor je u konce. Přijde si dcera Paula Walkera na další peníze?

Je to neuvěřitelné, ale za měsíc už uplynou 4 roky od tragické smrti hollywoodského herce Paula Walkera, jenž zahynul při dopravní nehodě. Jeho úmrtí ovšem stále čas od času plní titulní strany novin a médií, a to zejména kvůli vleklým soudním sporům ohledně jeho smrti. Především Walkerova osmnáctiletá dcera Meadow se ze ztráty otce nemohla vzpamatovat a kvůli jeho smrti vedla několik soudních tahanic. A ta nejdůležitější, s automobilkou Porsche, je nyní definitivně u konce.

Právě Porsche totiž Meadow nejvíce vinila z tátovy smrti. Porsche Carrera GT, v němž herec zahynul, bylo podle její žaloby špatně zkonstruované, mělo problémy s řízení i stabilitou a kvůli vadným bezpečnostním pásům se nemohl Paul dostat z hořícího auta ven. Vdova po Rogeru Radasovi, jenž auto řídil, ovšem s podobnou žalobou na automobilku minulý rok neuspěla, a tak Meadow mnozí nedávali moc velké šance. Jenže jak se zdá, ona byla možná přeci jen úspěšnější.

Meadow a Porsche totiž 16. října podle všeho došli k vzájemné dohodě a případ je tak nadobro uzavřený. Detaily dohody nejsou známy a ani jedna ze stran je nechce komentovat. Spekulace ovšem hovoří o tom, že si Meadow možná potichoučku přišla na tučné peněžní vyrovnání, jelikož Porsche už chtělo celou záležitost smést ze stolu.

Walkerova dcera si tak možná připsala další smutné vítězství. Už minulý rok totiž díky svým právníkům vyhrála soudní spor právě s rodinou zmiňovaného závodníka Rogera Radase, jenž podle ní za tragickou nehodu také mohl. Radasova rodina tehdy musela Meadow vyplatit v přepočtu neuvěřitelných 240 milionů korun. Doufejme ovšem, že dohodou s Porsche její soudní spory definitivně končí.

Sdílejte článek
Štítky Porsche smrt soud Meadow Walker Paul Walker

Přečtěte si také