FOTO: Pochlubila se sexbomba Emily Ratajkowski novým přítelem? Na gauči měla nahého komika

Sexbomba Emily Ratajkowski má zřejmě nového přítele.

Má nového kluka? To je nyní otázka, kterou si pokládá většina fanoušků modelky, herečky a hotové sexbomby Emily Ratajkowski poté, co na Valentýna objevila na fotce komika Erica Andrého, kterak nahý leží na jejím gauči, zatímco si ho ona nahá fotí, a její odraz lze spatřit v zrcadle za ním.

31letá kráska už dříve s jedním známým komikem randila – po rozvodu s předchozím partnerem Sebastianem Bear-McLardem, s nímž má i jedno dítě, totiž začala krátce chodit s Petem Davidsonem. Vztah ale jako obvykle u Davidsona nevydržel, a byť se od té doby Ratajkowski objevila v přítomnosti spousty gentlemanů, nic vážného zjevně neměla.

Teď to každopádně vypadá, že si Ratajkowski a Eric André užili hezky nahatého Valentýna, což by mohlo znamenat, že to spolu táhnou již delší dobu. Zejména, pokud se fotky objevily na jejich sociálních sítích. Nebo to taky může být jenom reklama. Tak či tak jsou fanoušci u vytržení z představy, že má Emily nového muže, a bude určitě zajímavé sledovat, kam se tenhle vztah vyvine.


Přečtěte si také