GALERIE: Sexy Laduška byla na plastice prsou! Proč si nechala svá ňadra zvětšit?

Populární influencerka a hvězda reality show LIKE HAF byla na nečekaném zákroku. Proč podstoupila augmentaci prsou?

Lada Horová alias Laduška patří bezpochyby mezi nejkrásnější české tiktokerky, které její sexy postavu závidí nejedna mladá fanynka. Ostatně influencerka se na sociálních sítích ráda chlubí svými sexy fotkami v plavkách a mnohé divačky by za její postavu prakticky vraždily. Jenže jak to vypadá, Laduška se sebou nebyla úplně spokojená a příznivce nyní překvapila na sociálních sítích nečekanou zprávou. Byla totiž v nemocnici, kde podstoupila augmentaci prsou.

Laduška podstoupila zákrok ve středu na ABClinic, a i když se samotné operace bála, vše proběhlo bez problémů a influencerka byla už dnes propuštěna domů. Proč se ovšem k úpravě svého poprsí vůbec odhodlala? Jak ukazuje ve svém videu z příprav na operaci, na plastiku šla zejména kvůli změně tvaru než samotnému zvětšení ňader. Lada ve videu během vyšetření říká, že většinu času chodí bez podprsenky a byla by ráda, aby její prsa pod svetry či triky lépe vypadala a měla výraznější dekolt. Zvětšení prsou tak nebude podle všeho tak razantní, ale půjde spíš o samotný tvar.

Ladušku nyní čeká rekonvalescence, takže na sexy fotky s výstřihem či v plavkách můžete ještě pár týdnů zapomenout. Influencerka se ale jistě svými novými prsy brzy ráda pochlubí. A zatímco mnoho fanynek ji za krok chválí, na sociálních sítích se najde i spousta lidí, kteří nechápou, proč se mladá 20letá holka s parádní postavou k takovému činu uchyluje. Co si o její nečekané změně myslíte vy?


Přečtěte si také