Showbyznys

7. prosince 2022 11:43

redakce Prima Lajk

Slavný herec Ashton Kutcher promluvil o těžké nemoci. Vážně přišel o zrak?

Hvězda seriálu Dva a půl chlapa bojovala s vážnou nemocí.

Nemoci a kruté diagnózy se nevyhýbají ani slavným a bohatým lidem. Své o tom ví i hollywoodský herec Ashton Kutcher, který přiznal, že před třemi lety bojoval s velmi vážnou a těžkou nemocí. „Ano, měl jsem před třemi roky ojedinělý záchvat vaskulitidy a následně jsem měl poškozený sluch, zrak a nějaké problémy s rovnováhou. Plně jsem se zotavil. Všechno je dobré, jdeme dál,“ vyjádřila se ke svému zdravotnímu stavu hvězda Dva a půl chlapa s tím, že jeho plné zotavení trvalo zhruba rok.

Žádná sranda to však ale nebyla a slavný herec se dokonce bál i o svůj holý život. „Nevěděl jsem, jestli budu ještě někdy vidět, slyšet nebo znovu chodit,“ popsal Kutcher děsivé myšlenky, které se mu tehdy při boji s nemocí zánětu krevních cév honily hlavou. „Dokud to člověk nemá za sebou, nedokáže to zpracovat. Mám štěstí, že jsem vůbec naživu,“ dodal a přiznal, že největší oporou mu byla slavná manželka a herecká kolegyně Mila Kunis, s níž má dvě děti.

Jak sám idol dívčích srdcí přiznal, nyní už je naštěstí zdravý a doufá, že se mu vážná nemoc poškozující vnitřní orgány znovu nevrátí. Často je však příčina choroby neznámá a ani lékaři nedokázali herci říct, proč ho krutá diagnóza postihla. „Jednoho dne jsem se prostě probudil a měl jsem problémy se zrakem. Sotva jsem viděl,“ popsal Kutcher začátky vaskulitidy a přiznal, že nyní si na sebe dává mnohem větší pozor než kdy dříve.

Sdílejte článek

Přečtěte si také