Showbyznys

10. června 2022 14:43

redakce Prima Lajk

Slavný herec má nové potíže se zákonem. Byl obviněn ze sexuálního obtěžování nezletilé

Ezra Miller řeší nové trable se zákonem.

Herec Ezra Miller, známý například z filmové franšízy Fantastická zvířata nebo jako představitel superhrdiny Flashe, má se zákonem v poslední době docela pravidelné střety. Nejprve to bylo zatčení za rušení pořádku a ohrožování na zdraví, podruhé to bylo to samé zatčení, ale přidalo se do toho ještě napadení, a teď pro změnu čelí obvinění, že sexuálně a psychologicky zneužívá mladistvou ženu, která používá stejně jako Miller zájmeno oni/ony.

Dívka, které je v současnosti 18 let, Ezru měla poprvé poznat, když jí bylo 12 a jemu 23. Okamžitě se prý spřátelili, herec ji dokonce pozval na natáčení Fantastických zvířat, později jí zaplatil vysokou školu a do toho ji seznámil s drogami, alkoholem a nejspíš i dalšími věcmi. Proto se nyní rodiče obrátili na soud, aby vystavil Millerovi zákaz styku a zabránil herci v dalším manipulování s jejich dcerou.

Potíž je v tom, že samotná dívka nařčení popírá a tvrdí, že je soběstačná osoba schopná vlastního myšlení, že jsou její rodiče transfobní a mají problém s její identitou. Miller je prý pouze blízký přítel, který při ní stál v časech smutku poté, co jí zemřel jiný blízký kamarád. To ale narušuje svědectví nejmenovaného dospělého, který před lety měl zabránit Millerovi, aby spal ve stejné posteli jako dívka, když jí bylo teprve 14 let. Soud se celou záležitostí bude zabývat příští měsíc.


Přečtěte si také