Showbyznys

14. července 2022 19:44

redakce Prima Lajk

Slavný herec obviněný z kanibalismu skončil na úplném dně! Jakou prací se dnes živí?

Herec Armie Hammer skončil kvůli obviněním z kanibalismu a sexuálního obtěžování na mizině.

Minulý týden se na internetu objevily zprávy o tom, že se herec Armie Hammer obviněný ze sexuálního obtěžování a rovněž kanibalismu - nutno ovšem dodat, že jej policie oficiálně nevyšetřuje a soudem nikdo nehrozí - v současnosti pohybuje na Kajmanských ostrovech, kde se údajně živí jako zaměstnanec jednoho hotelu. Bizarní informace pak dokládaly také rozmazané fotky herce přímo ze střediska.

Hotel nicméně popřel, že by byl Hammer jejich zaměstnancem, a tak nikdo netušil, jestli to náhodou není výmysl. Nový zdroj nicméně potvrdil, že Hammer skutečně nyní pobývá v Karibiku, kde pracuje jako cestovní agent zaměřující se na prodej zážitkových výletů. Ano, z herce, který si zahrál například po boku Johnnyho Deppa v Osamělém jezdci, nebo naposledy třeba v detektivce Smrt na Nilu, která ale byla po vznešených obviněných proti herci několikrát odsunuta, a nakonec potichoučku vydána na streamu, tak nyní dělá obyčejného obchodníka, jenž prý pracuje, aby mohl uživit rodinu.

Spousta lidé nicméně zejména o té poslední věci nadále pochybuje. Hammer totiž pochází z extrémně zámožné rodiny, a byl bohatý už dávno předtím, než se stal hercem. Možná se tak jen snaží držet stranou bulváru a nenápadně vyčkává, než se na jeho průšvihy zapomene, aby se mohl vrátit. Jestli se to někdy stane, nebo nikoli, toť ale zatím zůstává ve hvězdách.

Sdílejte článek
Štítky kanibalismus Johnny Depp obvinění herec Karibik sexuální obtěžování Kajmanské ostrovy Armie Hammer Armie Hammer dno Smrt na Nilu

Přečtěte si také