Smutná zpráva! Zemřel představitel Dylana z Beverly Hills 90210, Luke Perry. Co se mu stalo?

Idol mnoha dívek devadesátých let je po smrti!

Zpráva, které asi bude těžko věřit každý, kdo vyrůstal na legendárním teen seriálu Beverly Hills 90210. Ve věku pouhých 52 let totiž zemřel představitel vůbec nejpopulárnější postavy Dylana, Luke Perry. Herec podlehl následkům rozsáhlé mrtvice, jež ho postihla minulý týden. Smutnou zprávu potvrdil hercův mluvčí. Hvězda 90. let umřela v obklopení své rodiny, dvou dětí, snoubenky Wendy Madison Bauer i bývalé manželky Minnie Sharp.

Se svou hereckou kariérou začal už v 16 letech v televizních soap operách. Jeho největší průlom a zároveň role, již nikdy nepřekonal, přišla v roce 1990 se seriálem Beverly Hills 90210. Zde si zahrál legendárního Dylana, jenž si získal srdce nejedné puberťačky. Z Perryho se stal jeden z největších idolů “devadesátek“.

Další slavné role ovšem nepřicházely a účinkoval zejména v béčkových televizních produkcích. Až v posledních letech se mu opět začalo dařit. Hrál v úspěšném teenagerském seriálu Riverdale a objeví se v novém filmu Quentina Tarantina Once Upon a Time in Hollywood. Jedná se o jeho poslední roli.


Přečtěte si také