Showbyznys

4. listopadu 2022 12:49

redakce Prima Lajk

SMUTNÉ ODHALENÍ: Hvězda Přátel prozradila, co vedlo k její závislosti na drogách. Tohle změní váš názor na Chandlera

Nová kniha hvězdného Matthew Perryho z Přátel poskytla velmi blízký pohled na život a závislosti slavného herce.

Není tajemstvím, že Matthew Perry bojoval celý živost ze závislostí na drogách i alkoholu. Hvězda Přátel si prošla několika odvykačkami, utratila miliony dolarů, podstoupila řadu operací a strávila roky na terapii. Jak ale slavný herec popisuje ve své nové knize Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih, ten stěžejní problém u něj existuje pořád. Ve své hlavě zkrátka nemá žádnou kontrolku, která by mu řekla, kdy má přestat. Perry tak dokonce přiznává, že pokud ještě někdy začne brát drogy nebo pít, bude to nejspíš naposledy, protože už nemá ani sílu na to, aby znova přestal.

Každopádně jeho příběh není typická ukázka nezvládnuté slávy, z knihy je totiž patrné, že herci život významně ovlivnili jeho rodiče, a to už v extrémně brzkém věku. Byl na světě totiž jen pár desítek dní, když mu rodiče nechali předepsat velmi silnou drogu, která měla vyřešit jeho neustálý pláč. Dokonce existují fotky a záběry, kde je jako batole naprosto zdrogované a neví, co se děje – což tehdy jeho rodiče údajně velmi bavilo sledovat.

Herec dále píše, jak se poprvé cítil normální, když se ve 14 na akci opil. Rázem necítil žádnou bolest, trápení, ani stres. V tu chvíli začala další závislost, o které si herec myslel, že ji porazí, když získá slávu. Jak se ale ukázalo, sláva jeho problémy jen zvýraznila. Nakonec však přišel do velké míry i o tu, své poslední velké role a šance se nedávno musel navíc vzdát kvůli zdravotním problémům, takže to už ani nevypadá na velký návrat k herectví. Tak či tak, Perryho kniha je údajně velmi čtivá, velmi komplexní, a odhaluje z jeho života víc, než by musela. Za což kritici Perryho chválí, protože tím vzniká solidní šance, že by jeho kniha mohla někomu klidně zachránit život.


Přečtěte si také