ŠOK! Conchitu Wurst chtějí zabít! Kdy zemře?

Další osud vousaté zpěvačky Conchity Wurst visí na vlásku.

Musím ji zabít. Takhle promluvil o populární vousaté zpěvačce Conchitě Wurst rakouský gay umělec Tom Neuwirth, který postavu oblíbené hudebnice v roce 2011 vytvořil. V její kůži se o tři roky později zúčastnil soutěže Eurovision Song Contest, v níž zvítězil. Od té doby se zpěvačka s ženským vzhledem a hustými vousy stala ikonou nejen homosexuální komunity. Nyní se zdá, že je její hudební sen u konce. Tom Neuwirth chce totiž s Conchitou nadobro skoncovat.

Neuwirth už totiž podle vlastních slov dosáhl s Conchitou, která v roce 2015 zahajovala v České republice pochod Prague Pride, již všeho, čeho dosáhnout chtěl. Také mu překáží, že Conchitu vytvořil jako asexuální bytost, zatímco jeho ve skutečnosti přitahují muži. Ikonická zpěvačka umělci vadí také kvůli její velké slávě. Nikdy se totiž za ikonu nepovažoval, proto už mu není v její kůži příjemně. Navíc se jako žena nikdy necítil.

Pro fanoušky, kteří pozorně sledují Conchity Instagram, to ale pravděpodobně zas tak velké překvapení není. Z fotek, které sem Neuwirth umisťoval, je totiž patrné, že se zpěvačka mění. Conchita mužní a už připomíná spíše chlapa s ženskými rysy. Než Neuwirth ale Conchitu nakonec opravdu zabije, dočkají se fanoušci pravděpodobně ještě poslední desky. Neuwirth chce po smrti vousaté zpěvačky začít s novým projektem a vytvořit někoho zcela odlišného.

Sdílejte článek
Štítky smrt zpěvačka Conchita Wurst

Přečtěte si také