Showbyznys

23. března 2017 12:35

redakce Prima Lajk

Šok! Další hvězda Beverly Hills oznámila boj s rakovinou! Po Brendě zasáhla i sexy Dylana!

V slavném seriálu hráli zamilovanou dvojici. Nyní je spojuje boj se zákeřnou nemocí.

Známá seriálová herečka Shannen Doherty, kterou všichni známe hlavně jako Brendu ze seriálu Beverly Hills 90210, už přes rok bojuje se zákeřnou rakovinou prsu, která se časem rozšířila do lymfatických uzlin. Její stav se sice podle všeho zlepšuje a má už za sebou chemoterapie, stále ale nemá úplně vyhráno.

Není ale jedinou hvězdou slavného seriálu, které rakovina zasáhla do života. Souboj se zákeřnou nemocí totiž nyní oznámil i představitel sympatického Dylana, Luke Perry.

Herec přišel s tímto šokujícím přiznáním v rozhovoru pro Fox News. Nejedná se ale naštěstí o žádný aktuální stav. Perry totiž přišel na nemoc už před dvěma lety, kdy mu lékaři našli po kolonoskopii výrůstky ve střevě. „Objevili mi ve střevě rakovinu, naštěstí v raném stadiu čili to vyřešila jedna operace,“ přiznal bývalý idol náctiletých slečen. Nyní už je však zdravý.

Své zdravotní problémy chtěl před veřejností podle všeho utajit, nakonec se ovšem rozhodl promluvit poté, co rakovinou onemocněla manželka jeho kamaráda. Chce tak apelovat na všechny, aby se pro jistotu nechali preventivně vyšetřit a neriskovali tak pozdější komplikace. Doufejme tedy, že se mu nemoc již nikdy nevrátí.


Přečtěte si také