Showbyznys

1. dubna 2016 00:01

Tereza Javorová

ŠOK! Jarda Jágr se tajně oženil! Jak to jeho nevěstě slušelo? (apríl)

Krásné blondýnce se podařilo to, co se zdálo neuvěřitelné. Klofla Jaromíra Jágra a o Velikonocích ho dohnala k oltáři! S kým se slavný hokejista oženil?

Potkalo to i zavrzelého starého mládence Karla Gotta, potkalo to i Jaromíra Jágra. Muž, pro něhož žádná žena nebyla natolik dobrá, aby se s ní oženil, změnil ve 44 letech názor. Svoji mlaďounkou přítelkyni Veroniku Kopřivovou požádal o ruku a ona řekla logicky "Ano!" Svatba proběhla o Velikonocích v kruhu nejbližších přátel a rodiny. Veronika na sobě měla úžasné šaty od Valentina, Jágr skrýval pod svým kvádrem samozřejmě i speciální desetikilovou tréninkovou vestu, tak aby byl co nejlíp připraven na play-off.

O to větším překvapením to je, když teprve před pár týdny Jarda Veronice dovolil, aby na Instagram dala jejich společnou fotku, čímž oznámila, že jsou ve vážném vztahu. Krásná blondýnka ale Jardu natolik okouzlila, že se rozhodl s ní strávit zbytek života. Zásnuby samozřejmě proběhly za souhlasu Jardovy maminky, která nad ním vždy držela ochrannou ruku. Veronika jí ale přijde jako slušná holka s dostatečným počtem followerů na Instagramu a hrdličkám tak nic nestálo v cestě.

Jardovi gratulujeme a novomanželům přejeme štěstí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také