ŠOK! Královská svatba se ruší, princ Harry přiznal, že je gay! Co na to jeho snoubenka? (apríl)

Tak tohle nikdo nečekal. Co se bude dít teď, když princ Harry přiznal, že je gay?

Ve zcela nečekaném sledu událostí se světová veřejnost čerstvě dozvěděla, že královská svatba prince Harryho a herečky Meghan Markle se s okamžitou platností ruší. Důvodem je coming out prince Harryho, jenž jako vůbec první člen královské rodiny oficiálně přiznal, že je gay.

via GIPHY

Když se nad tím zamyslíme, nápovědy tady ovšem byly celou dobu! Tak zaprvé, princ Harry je zrzek, stejně jako Ed Sheeran, další slavný homosexuál. Druhou známkou, že něco není v pořádku, byl výběr nevěsty. Vztahem s krásnou herečkou Meghan Markle namísto se sestřenicí ze třetího kolena, jak je tomu v královských rodinách běžné, se pravděpodobně snažil ujistit, že ho přitahují atraktivní ženy. Jak teď ovšem víme, opak je pravdou a Meghan tak nejspíš zůstane na ocet.

Podle informací lidí blízkých královské rodině jsou prý všichni touto novinou hluboce zklamáni. Ne snad proto, že by Harry byl gay, nýbrž kvůli tomu, že už Harrymu a jeho nastávající nakoupili plno dárků, včetně několika zámků, které nyní budou muset složitě vracet. Jediný, kdo podle britských médií už několik hodin nepřetržitě slaví uvnitř Buckinghamského paláce, je královna Alžběta, která se po Harryho oznámení opila a nechala se slyšet, že si dlouhé roky přála mít v rodině gaye. Princ Charles odmítl komentář.

via GIPHY

Bývalá herečka Meghan Markle se mezitím rozhodla utéct zpátky do Ameriky, na britské muže se totiž podle svých slov nemůže v současnosti ani podívat. Připomínají až příliš Eda Sheerana. Na otázku, jestli se ještě někdy vrátí k herectví, pak odpověděla následující: „Nevím, nedokážu vám teď dát jasnou odpověď. Po výkonu mého snoubence bych si nejraději dala od předstírání pár let pauzu.“ Nezbývá než doufat, že se z tohoto smutného incidentu Meghan otřese a najde brzy štěstí jinde. A to samé platí i pro Harryho. Napadá vás, koho by si mohl čerstvě svobodný princ vzít místo Meghan?


Přečtěte si také