reklama

reklama

Objeví se představitel Harryho Pottera ve slavném seriálu?

ŠOK! Objeví se snad Harry Potter ve Hře o trůny? V nové sérii by si mohl zahrát…

Publikováno: 25.09.2016
Čeká všechny fantasy fanoušky velké překvapení?

reklama

V jednom z nejslavnějších seriálů současnosti, Hře o trůny, už se objevila celkem slušná řádka herců, kteří už si dříve zahráli v ještě větším fantasy megahitu, sérii o Harry Potterovi. Zdá se ale, že ten největší přechod mezi populárními sériemi možná teprve přijde. Začíná se totiž šuškat, že by se mohl v další řadě Hry o trůny objevit i sám zjizvený kouzelník, herec Daniel Radcliffe!

K jaké bitvě se schyluje?

GALERIE: Nejnovější oznámení ze Hry o trůny vás nenechá v klidu! V nové sérii čeká Daenerys krvavá...

Ten totiž v nedávném rozhovoru vyjádřil přání, že by si ve Hře o trůny co nejdříve rád zahrál. Kdyby pak dostal nabídku od producentů, neváhal by ani vteřinu. Fanynky ovšem mohou zůstat v klidu, o žádného nástupce Jona Snowa by v jeho případě jít nemělo. Britský herec se totiž podle všeho spokojí i s malou vedlejší rolí. Podstatné je pro něj pouze to, aby (jak už je ve slavné sérii zvykem) zemřel co nebrutálnějším způsobem.

„Pokud mě chtějí obsadit a hned zabít, s radostí to přijmu,“ řekl Radcliffe. Nejednalo by se tak nejspíš o žádnou významnou postavu, ale klidně jen vojáka v další plánované epické bitvě. Všechno se ovšem stále pohybuje v rámci spekulací a hercových přání. Záleží teď jenom na tvůrcích, zda jeho prosbu vyslyší. A ti by tak měli nejspíš učinit co nejrychleji. Většina fantasy fanoušků by totiž v tom případě asi začala ihned skákat nadšením!

J. K. Rowling končí s Potterem.

Šok! J. K. Rowling prý navždy končí s Harry Potterem! Říká ale pravdu?

Kdo se mihnul v Harry Potterovi?

GALERIE: Poznáte je? Těchto 9 hvězd Hry o trůny si zahrálo v Harry Potterovi!

reklama