reklama

reklama

Tomuhle vážně někdo věří?

Šok! Tyto záběry prý dokazují, že Beyoncé je už 17 let mrtvá! Vážně byla nahrazena dokonalým klonem?

Publikováno: 11.03.2017
Je tohle opravdu ta největší šílenost, jakou jste kdy slyšeli?

reklama

Internetoví fanatici, kteří asi příliš nevycházejí z domu, si našli novou šílenou zábavu. Vymýšlejí neuvěřitelné teorie o tom, že některé celebrity jsou ve skutečnosti už dávno mrtvé a byly nahrazeny svým dokonalým dvojníkem. Tvrdí to o Miley Cyrus, Eminemovi a nyní si posvítili i na jednu z nejúspěšnějších zpěvaček současnosti, Beyoncé.

Co Beyoncé oznámila fanouškům?

GALERIE: Takhle jste ji ještě neviděli! Božská Beyoncé šokovala NAHÝMI fotkami. Ukázala na nich své…

Ta podle divokých internetových teorií tragicky zahynula už v roce 2000. Hamižní hudební producenti se ovšem slávy a talentu této tehdy vycházející hvězdy nechtěli vzdát a pomocí jejích kmenových buněk vytvořili jejího dokonalého klona. Jejich důkazy? Zpěvačka má podle nich nyní zcela jiné pohyby, než před 17 lety. Navíc se prý zcela jinak usmívá a má jiný styl vlasů. Své první těhotenství pak před lety prý předstírala. K jejímu aktuálnímu těhotenství se ale raději nevyjadřují. Pochopitelně.

Ano, jejich argumenty zní opravdu šíleně a nechce se věřit, že tomu opravdu někdo věří. Podle následujícího videa, jež prý obsahuje záběry dokazující jejich pravdu, si to ale tito lidé asi opravdu myslí. Zdá se, že by měli někteří internetoví teoretici co nejdříve navštívit psychiatra. 

VIDEO: Beyoncé - šílená teorie

Další šílená teorie.

VIDEO: Tyto záběry prý dokazují, že Miley Cyrus byla brutálně zavražděna! Nahradil ji dokonalý klon?

reklama