VIDEO: Tyto záběry prý dokazují, že Miley Cyrus byla brutálně zavražděna! Nahradil ji dokonalý klon?

Je tohle opravdu totální šílenost?

Internetoví fanatici, kteří asi příliš nevycházejí na světlo, si evidentně našli novou zábavu. Vymýšlejí neuvěřitelné teorie o tom, že některé slavné osobnosti jsou ve skutečnosti už po smrti a nyní jsou nahrazeny svým dokonalým dvojníkem. Po Eminemovi tak přišla v šílených teoriích na řadu i popová hvězda Miley Cyrus.

Někteří zahraniční youtubeři totiž tvrdí, že Miley Cyrus byla ve skutečnosti v roce 2013 brutálně zavražděna a nahrazena klonem. Právě tehdy totiž naplno rozjela svou image zlobivé holky, která se v klipech objevuje nahá a pro děti není zrovna dobrým příkladem. Společnost Disney pak prý byla znechucena tím, jak představitelka Hannah Montany poškozuje jejich značku, a nechali ji zavraždit. Některé teorie pak mluví dokonce o totálním zmasakrováním a pohřbení těla na poušti.

Aby si ale svět ničeho nevšiml, nahradili jí dokonalým klonem, podle některých dokonce androidem! Tuto šílenou teorii má pak dokazovat následující video jednoho z youtuberů, v němž se Miley prý podivně mění oči. Co na plat, že jejich spekulace má mnohem více děr než cedník. Třeba fakt, že zpěvačka od té doby své chování vůbec nezměnila a stále je za onu rebelku, která lidem od společnosti Disney prý pila krev. Miley je zkrátka pořád živá a zdravá. To se jen někteří lidé na internetu šíleně nudí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také