Pamela Anderson obvinila Tima Allena z nevhodného chování 1
Autor: ABC Pamela Anderson obvinila Tima Allena z nevhodného chování 1

Šokující odhalení bývalé sexbomby Pamely Anderson. Který slavný herec jí ukázal na place penis?

rd. Publikováno: 23.01.2023
Pamela Anderson obvinila známého herce z nevhodného chování na place.

reklama

MeToo neskončilo, MeToo teprve začíná. V dalších letech se toho totiž jistě dozvíme ještě spoustu z temných zákoutí nejen Hollywoodu, ale postupem času snad i zbytku světa – zkrátka všech míst a sfér, kde ženy zažily sexuální obtěžování, a až donedávna se o tom bály promluvit ze strachu, co by je mohlo postihnout nebo že by jim nikdo nevěřil.

Přidává se k nim čerstvě i bývalá sexbomba z Pobřežní hlídky slavná Pamela Anderson. Její memoáry brzy dorazí na pulty všech knihkupectví – a právě úryvek z chystané knihy teď herečce zařídil docela velkou publicitu. V jedné části knihy totiž 55letá Pamela popsala nepříjemnou zkušenost ze svých hereckých začátků. Když jí bylo 23 let, tak jí Tim Allen, hlavní hvězda seriálu Kutil Tim, na place údajně ukázal svůj penis.

Anderson Allena obvinila z toho, že se před ní prošel v ručníku, ukázal jí penis, a zase šel dál. Údajně to bylo kvůli tomu, že on ji taky viděl nahou (domněle o rok předtím na stránkách Playboye), a tak chtěl být fér – což měl být nejspíš pokus o humor. Herečka se v ten moment ale zmohla jen na nucený smích a pak už tom raději nikdy nemluvila. Když se o nařčeních dozvěděl slavný Allen, vše odmítl. Serveru Variety uvedl, že by nic takového nikdy neudělal. Je však třeba říct, že tenhle mužský humor v 90. letech nebyl nic neobvyklého a že má Anderson jen pramálo důvodů k tomu si něco podobného vymýšlet.

Rozvod youtuberky SweetieMarket.

FOTO: Youtuberka SweetieMarket se rozvádí! Proč už jí s manželem došly nervy?

reklama