Rozvod youtuberky SweetieMarket.
Autor: instagram.com/sweetiemarket Rozvod youtuberky SweetieMarket.

FOTO: Youtuberka SweetieMarket se rozvádí! Proč už jí s manželem došly nervy?

MilanR. Publikováno: 23.01.2023
Jedna ze známých českých youtuberek přišla s nečekaným oznámením. Požádala o rozvod a začíná novou životní kapitolu.
Youtuberka SweetieMarket.
SweetieMarket
Sweetie Market, vlastním jménem Markéta Vašířová, je známou českou youtuberkou, jež se zaměřuje... Přečíst celé

reklama

SweetieMarket patří už dlouhá léta mezi oblíbené youtuberky a proslavila se zejména díky osobitému humoru a nadhledu. V posledních měsících ale neměla příliš důvodů k radosti. Její manželství s partnerem Edvinasem totiž procházelo v posledních měsících podle všeho velkou krizí, která nakonec končí rozvodem. Ke konci vztahu a vyplnění rozvodových papírů se youtuberka přiznala na Instagramu.

V InstaStories totiž začala odpovídat na otázky svých příznivců ohledně jejího manželství, které je mezi fanoušky už dlouho předmětem spekulací. Influencerka tak přiznala, že s Edvinasem, s níž se vzala na podzim roku 2019, už netvoří pár. „Bůh to tak určil a já to po x pokusech a nesplněných slibech přijala a posunula se dál. Dítě by mělo vidět, jak se má muž chovat k ženě,“ napsala Markéta na Instagram. Bývalý pár má totiž spolu malou dceru Emmu, která v uplynulých dnech oslavila své druhé narozeniny.

SweetieMarket přiznala rozchod.
Autor: instagram.com/sweetiemarket SweetieMarket přiznala rozchod.

SweetieMarket tím ovšem své přiznání o konci vztahu neskončila a uvedla, že šance na záchranu vztahu jsou tentokrát prakticky nulové a rozvodové papíry už byly podány. Naznačila pak, že za rozpadem vztahu pak podle všeho stojí manželova nevěra. V InstaStories dokonce napsala, že její bývalý partner trpí „syndromem neklidného penisu“.

„Byl to absolutně toxický vztah plný lží, o kterých jsem nevěděla. Přišla jsem na věci, na které jsem přijít neměla. I když se to (i přes přítomný vztah) snažil hrát na to, že mě miluje. Bohudík jsem na to přišla,“ pokračovala youtuberka s tím, že se dvojice nerozešla úplně v dobrém. Dodala ovšem, že Emmě je Edvinas dobrým otcem a jejich vztah hodlá i nadále podporovat.

Není to přitom poprvé, co se na sociálních sítích řešila jejich vztahová krize. Už dříve např. youtuberka osočila Edvinase z nevěry. Za svá slova se sice posléze omluvila, i přesto se jí však krize zapříčiněná podváděním bohužel nevyhnula. Youtuberka se pak nyní chce z těžké rány zejména uzdravit, věnovat se sobě i nejvíce milované osobě ve svém životě, malé Emmě. Držíme jí palce, ať se z bolestivého období dostane co nejdříve.

Rozhovor se SweetieMarket. 1

VIDEO: Zpověď youtuberky SweetieMarket. Hodlá kvůli dítěti skončit na YouTube?

reklama