Rozhovor se SweetieMarket. 1
Autor: instagram.com/sweetiemarket Rozhovor se SweetieMarket. 1

VIDEO: Zpověď youtuberky SweetieMarket. Hodlá kvůli dítěti skončit na YouTube?

MilanR. Publikováno: 11.05.2021
Co na sebe na livestreamu Primy COOL práskla populární česká youtuberka? Změní se po narození dítěte její videa? A jaký má vztah s youtuberem Tarym?
Youtuberka SweetieMarket.
SweetieMarket
Sweetie Market, vlastním jménem Markéta Vašířová, je známou českou youtuberkou, jež se zaměřuje... Přečíst celé

reklama

SweetieMarket patří mezi nejpopulárnější české youtuberky, které navíc nikdy nebyla žádná sranda cizí a pro svůj osobitý humor si získala spousty fanoušků. Na začátku tohoto roku se však naplno vžila také do zcela jiné role, do role maminky. Youtuberce Markétě a jejímu manželovi Edvinasovi se narodila dcera Emma a její život se od základu změnil. Jak moc? To můžete zjistit na Instagramu Prima COOL v novém internetovém pořadu COOL CALL, v němž budeme přes livestream zpovídat známé osobnosti. Vy si však můžete celý rozhovor samozřejmě vychutnat i ze záznamu.

V rozhovoru mimo jiné ubezpečila všechny fanoušky, že i přes roli novopečené maminky s YouTubem rozhodně nekončí. Na Instagramu je sice mnohem aktivnější, natáčení videí ji ovšem stále baví, i když na něj nemá vždy chuť. Nyní má pak paradoxně na natáčení dle svých slov více energie než dřív a rozhodně má coby youtuberka i plány do budoucna. A i přes svou maminkovskou roli nehodlá razantně měnit svůj obsah a stále se bude zaměřovat spíše na vtipná videa.

Dále se pak SweetieMarket rozpovídala o svém vztahu s youtuberem Tarym, s nímž není kamarádkou pouze na YouTube, ale velice si rozumí i v reálném životě. A přišla řeč samozřejmě také na život s miminkem, budoucnost či zda jí manžel Edvinas náležité pomáhá. Ostatně, poslechněte si celý rozhovor sami.

Youtuberka SweetieMarket porodila!

GALERIE: Radostná zpráva! Slavná youtuberka porodila. Jaké dala dceři jméno?

Rozhovor s Dominikem Turzou 1

YouTube Talks: Otevřená zpověď Dominika Turzy. Skončí po pandemii s Adolfeenem a vrátí se jako DJ Roxtar?

reklama