Youtubeři

11. května 2021 17:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zpověď youtuberky SweetieMarket. Hodlá kvůli dítěti skončit na YouTube?

Co na sebe na livestreamu Primy COOL práskla populární česká youtuberka? Změní se po narození dítěte její videa? A jaký má vztah s youtuberem Tarym?

SweetieMarket patří mezi nejpopulárnější české youtuberky, které navíc nikdy nebyla žádná sranda cizí a pro svůj osobitý humor si získala spousty fanoušků. Na začátku tohoto roku se však naplno vžila také do zcela jiné role, do role maminky. Youtuberce Markétě a jejímu manželovi Edvinasovi se narodila dcera Emma a její život se od základu změnil. Jak moc? To můžete zjistit na Instagramu Prima COOL v novém internetovém pořadu COOL CALL, v němž budeme přes livestream zpovídat známé osobnosti. Vy si však můžete celý rozhovor samozřejmě vychutnat i ze záznamu.

V rozhovoru mimo jiné ubezpečila všechny fanoušky, že i přes roli novopečené maminky s YouTubem rozhodně nekončí. Na Instagramu je sice mnohem aktivnější, natáčení videí ji ovšem stále baví, i když na něj nemá vždy chuť. Nyní má pak paradoxně na natáčení dle svých slov více energie než dřív a rozhodně má coby youtuberka i plány do budoucna. A i přes svou maminkovskou roli nehodlá razantně měnit svůj obsah a stále se bude zaměřovat spíše na vtipná videa.

Dále se pak SweetieMarket rozpovídala o svém vztahu s youtuberem Tarym, s nímž není kamarádkou pouze na YouTube, ale velice si rozumí i v reálném životě. A přišla řeč samozřejmě také na život s miminkem, budoucnost či zda jí manžel Edvinas náležité pomáhá. Ostatně, poslechněte si celý rozhovor sami.


Přečtěte si také