YouTube Talks: Otevřená zpověď Dominika Turzy. Skončí po pandemii s Adolfeenem a vrátí se jako DJ Roxtar?

Jaké jsou plány populárního DJe, moderátora a Adolfeenova otroka Dominika Turzy? Vrátí se po pandemii zase naplno do klubů?

Nekompromisního a sprostého delfína Adolfeena můžete sledovat na Prima COOL v pořadu NEČUM NA MĚ SHOW každé pondělí večer. K příležitosti jeho nového televizního dobrodružství jsme si pak do našeho pořadu YouTube Talks nepozvali pouze drzého delfína a lovce štik Adolfeena, ale také samozřejmě jeho tvůrce, DJe Roxtara alias Dominika Turzu. A výsledkem byl opravdu otevřený rozhovor, ve kterém nedošlo pouze na povedené vtípky či parádní parodování rappera Rytmuse.

Řeč přišla i na vážnější témata v čele s jeho drogovým obdobím, životními změnami či výhledem do budoucna. Dominik Turza se např. přiznal, že po konci pandemie a přísných opatření se sice vrátí k práci DJe, rozhodně to ale nebude naplno, jako tomu bývalo v minulosti.

Dominik bude stále objíždět festivaly či velké akce, kvůli jeho boji se závislostí jsou pro něj ovšem kluby velmi rizikovým prostředím, a tak je zkrátka nehodlá navštěvovat tolik, jako doposud. Co dalšího na sebe tvůrce Adolfeena prásknul? Došlo např. i na jeho v médiích propíranou hlášku, že „profetoval“ čtyři miliony korun, což ihned uvedl na pravou míru. Co by s tímto balíkem peněz udělal nyní?

Celý rozhovor s Dominikem Turzou si můžete pustit v našem ARCHIVU. Pusťte si pořad také v podobě podcastu na Spotify!

NEČUM NA MĚ SHOW sledujte na Prima COOL každé pondělí ve 20:55.