Dominik Turza o Adolfeenovi. 1
Autor: archiv FTV Prima Dominik Turza o Adolfeenovi. 1

YouTube Talks: Otevřený rozhovor s Dominikem Turzou. Lituje, že začal točit s Adolfeenem?

MilanR. Publikováno: 05.05.2021
Známý DJ, moderátor a bavič se rozpovídal o plyšovém fenoménu jménem Adolfeen. V čem mu sprostý delfín pomohl?

reklama

Nekompromisní a sprostý delfín Adolfeen se dočkal na Prima COOL nekompromisního pořadu NEČUM NA MĚ SHOW. Jeho nekorektní a pořádně šílenou talk show můžete sledovat každé pondělí. K příležitosti jeho televizního dobrodružství jsme si pak do našeho pořadu YouTube Talks nepozvali pouze drzého delfína a lovce štik Adolfeena, který se před kamerou dokonce svlékl, ale také samozřejmě je tvůrce, DJe Dominika Turzu.

Ve velmi otevřeném rozhovoru pak nedošlo jen na ohlédnutí za jeho divokým drogovým obdobím, ale také právě na jeho více než rok trvající projekt Adolfeen, který z něj udělal hvězdu nejen sociálních sítí. V čem všem mu plyšový delfín po odchodu z léčebny pomohl? A nemá někdy svého malého parťáka už přece jen dost? To vše se dozvíte ve videu níže.

V pořadu YouTube Talks však došlo i na další zajímavá témata. Dominik Turza se totiž rozpovídal také o své nové mladé přítelkyni, rapových hejtech či jeho plánech po konci pandemie. Opravdu se chystá naplno vrátit jako DJ?

To se dozvíte v pořadu YouTube Talks, který si můžete pustit v našem ARCHIVU. Pusťte si pořad také v podobě podcastu na Spotify!

NEČUM NA MĚ SHOW sledujte na Prima COOL každé pondělí ve 20:55.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

YouTube News: O Adolfeenovi
Adolfeen a jeho kláda. 1

YouTube Talks: Šílený rozhovor delfína Adolfeena! Moderátorovi při něm ukázal svou kládu!

Eva Burešová v pilotním díle NEČUM NA MĚ SHOW

Evu Burešovou šokoval plyšový delfín Adolfeen v nové talkshow! Kde mám manažerku, dožadovala se

reklama