Adolfeen a jeho kláda. 1
Autor: archiv FTV Prima Adolfeen a jeho kláda. 1

YouTube Talks: Šílený rozhovor delfína Adolfeena! Moderátorovi při něm ukázal svou kládu!

MilanR. Publikováno: 03.05.2021
Nekompromisní a sprostý delfín Adolfeen se dočkal na Prima COOL vlastní talk show, o které se rozpovídal v exkluzivním rozhovoru. Při něm toho ale ukázal víc, než sám moderátor čekal!

reklama

Už dnes večer startuje na obrazovkách Prima COOL talk show, která nemá v našich končinách obdoby a v níž zažijí její hosté věci, o nichž ani nesnili. Ano, pořad NEČUM NA MĚ SHOW, jehož pokračování si po pilotním dílu odhlasovali sami fanoušci, je konečně tady a nejznámější delfín světa a lovec štik Adolfeen v něm bude zpovídat známé celebrity způsobem, který jste ještě nezažili.

Ku příležitosti této premiéry byl pak Adofeen společně se svým lidským parťákem Dominikem Turzou hostem našeho internetového pořadu YouTube Talks, do něhož si zveme známé osobnosti ze světa sociálních sítí. Během hodně výživného rozhovoru tak přišla řeč nejen na samotný pořad, kdy se Adolfeen rozpovídal o jednotlivých hostech či své oblibě dělat si srandu z tlustých lidí, ale přišla věc také na mnohem osobnější záležitosti.

Dominik Turza se tak např. svěříl s tím, co mu roční parťáctví s Adolfeenem všechno dalo, jak moc se těší na návrat k práci DJe, a řeč byla samozřejmě také o jeho boji se závislostí. Adolfeen se pak rozpovídal o tom, že youtubeři by měli se svými výdělky více pomáhat a snaží se jít v tomhle tím největším příkladem. Jenže nebyl by to Adolfeen, aby si pro moderátora Honzu nepřipravil jedno šokující překvápko, jímž ho totálně vyvedl z míry. Kontroverzní delfín se totiž rozhodl ukázat v pořadu svou největší chloubu, svou kládu. Ano, slyšíte dobře! Už následující pasáž by vás měla přesvědčit o tom, že byste si tento rozhovor neměli nechat ujít!

Celý díl pořadu YouTube Talks s Adolfeenem můžete zhlédnout v našem ARCHIVU. Pousťte si pořad YouTube Talks také v podobě podcastu na Spotify!

NEČUM NA MĚ SHOW začíná na Prima COOL v pondělí 3. května ve 20:55.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

YouTube Talks: Adolfeen ukázal kládu
YouTube Talks - Bára Votíková

YouTube Talks: Youtuberka Bára Votíková řekla pravdu o své sexuální orientaci! Jak těžké bylo přiznat, že není na kluky?

Iva Pazderková bičuje Adolfeena v NEČUM NA MĚ SHOW

První díl NEČUM NA MĚ SHOW dorazí už dnes večer! Takhle v něm Iva Pazderková zbičuje Adolfeena

reklama