Youtubeři

29. října 2021 16:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Youtuberka SweetieMarket oznámila rozchod s manželem a obvinila ho z nevěry. Ukázala důkazy!

Láska populární influencerky SweetieMarket a jejího manžela Edvinase je podle všeho u konce. A nervy jí došly opravdu ve velkém stylu!

Minulý měsíc slavila oblíbená youtuberka SweetieMarket dva roky od svatby se svým manželem Edvinasem, s nímž letos přivítala na světě dceru Emmu. Jenže se zdá, že místo romantického slavení výročí přišla poslední rána do jejich manželství. SweetieMarket totiž na Instagramu na dotaz o jejím vztahu přiznala, že s partnerem již nežije. A důvod k tomu měla podle všeho více než pochopitelný. Edvinas jí byl totiž podle všeho nevěrný!

Aby youtuberka neplácala jen prázdná obvinění, sdílela na Instagram screeny několika důkazů, které mají manžela usvědčovat z nevěry. Své rozzuřené okénko se pak snažila zakončit slovy o karmě a vyjádřením, že už tímto nechce citlivou událost veřejně řešit. „Nechci dělat nikomu zle, od toho tu nejsem. Zároveň ale nechci dělat zle sobě,“ napsala youtuberka. Na prvním místě pak pro ni samozřejmě zůstává výchova její malé dcery.

Nejedná se pak podle všeho o jejich první manželskou krizi. Už minulý rok se spekulovalo o jejich možném rozchodu, k němuž ale nakonec nedošlo. Tentokrát je však situace mnohem vážnější a zdá se, že jejich velké lásky je nadobro konec. Snad youtuberku SweetieMarket tato zrada brzy přebolí.


Přečtěte si také