Youtubeři

21. září 2020 15:59

redakce Prima Lajk

GALERIE: Youtuberský rozchod roku? Těhotná Sweetiemarket už prý nežije se svým manželem! Proč se rozešli?

Známá youtuberka čeká svého prvního potomka. Nyní ale podle všeho přišel nečekaný šok!

Tak tohle asi nikdo nečekal! Známá česká youtuberka Sweetiemarket poslední měsíce doslova zářila štěstím, přesně před rokem se vdala za svou litevskou lásku Edvinase a před dvěma měsíci manželé ohlásili, že čekají prvního potomka. Před několika týdny pak dokonce oba společně ve videu zjistili, že čekají holčičku. Jenže jak se zdá, etapu štěstí bohužel vystřídala krutá rána a youtuberka nejspíš nyní neprožívá veselé chvíle. Se svým manželem už totiž podle všeho netvoří pár.

Spekulace o jejich rozchodu se šíří mezi jejími fanoušky už několik dní. Sweetiemarket totiž ze svého profilu potichoučku smazala všechny společné fotografie s Edvinasem včetně svatebních i společného dojemného oznámení těhotenství. Ze svého instagramového popisku také odstranila označení Edvinase coby manžela a zde přiložená emoji ukazují místo šťastného páru s dítětem pouze všeříkající osamocenou ženu s potomkem. Její manžel si pak z Instagramu smazal prakticky všechny fotografie a youtuberka se na nich vůbec nevyskytuje..

Problémy ve vztahu pak v InstaStories potvrdila vlastně také sama Sweetimarket. Ta zde mimo jiné napsala, že na všechny otázky týkající se Edvinase a miminka mají lidé psát pouze jemu. „K situaci se nevyjádřím. Pokud chcete něco vědět, ptejte se jeho, ne mě,“ napsala youtuberka na Instagramu. Rozchod však podle některých fanoušků potvrdila na InstaStories už před několika dny. Důvod údajného rozchodu pak není známý a je předmětem fanouškovských spekulací. Vůbec se ale nedivíme, že Markéta, jež se aktuálně nachází v šestém měsíci těhotenství, nechce na tyto otázky odpovídat a chce veškeré své síly věnovat zejména blížící se roli maminky. Držíme jí palce, ať složité období překoná co nejdříve.


Přečtěte si také