Youtubeři

15. září 2020 13:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Známá youtuberka a modelka je těhotná! Jak dlouho radostnou novinu skrývala?

Další půvabná youtuberka se stane maminkou.

Jitka Nováčková je ve světě českého showbyznysu známá především jako úspěšná modelka a Česká Miss 2011, podařilo se jí však prosadit i na internetovém poli coby youtuberka a influencerka. A právě na sociálních sítích nyní sdělila fanouškům nečekané překvapení. Půvabná modelka je totiž těhotná!

Radostnou novinu sdělila Nováčková světu na sociálních sítích a nutno říci, že si dala s oznámením malinko na čas. Je už totiž v pátém měsíci těhotenství. Své první dítě pak čeká se svým dlouholetým partnerem, finským fotbalistou Timem Sparvem, s nímž aktuálně kvůli jeho angažmá žije v Řecku. „Pohlaví miminka neznáme, moc se těšíme,“ svěřila se Jitka serveru Super.cz.

Českou republiku stále pravidelně navštěvuje a svou návštěvu nyní využila právě k oznámení velké události. Po příspěvku na Instagramu pak na YouTube vydala video, na němž o svém těhotenství informuje své blízké a kamarády, včetně youtubera Kovyho či Bena Cristovaa. A nutno říci, že reakce všech mluví opravdu za vše. I my šťastné dvojici pak samozřemě gratulujeme!


Přečtěte si také