FOTO: SweetieMarket se omluvila manželovi za slova o nevěře! Opravdu se nakonec rozchod nekoná?

MilanR. Publikováno: 03.11.2021
Minulý týden mluvila známá youtuberka o kruté nevěře, nyní bere svá slova zpátky. Podařilo se jí s manželem Edvinasem vše urovnat?
Youtuberka SweetieMarket.
SweetieMarket
Sweetie Market, vlastním jménem Markéta Vašířová, je známou českou youtuberkou, jež se zaměřuje... Přečíst celé

reklama

Populární youtuberka SweetieMarket minulý týden na Instagramu šokovala všechny své fanoušky. Ve svých InstaStories totiž uvedla, že vztah s jejím manželem Edvinasem, s nímž má malou dcerku Emmu, je u konce. A co víc, jako důvod uvedla partnerovu nevěru, k níž doložila na sociální síti dokonce důkazy v podobě fotek. Jenže nyní je zase všechno jinak.

Youtuberka totiž včera na Instagramu přišla s oznámením a veřejnou omluvou, v níž uznává, že vše bylo nakonec trochu jinak. „Pomluvu, kterou jsem zde vznesla, jsem bohužel udělala v afektu a zklamání, kdy se nakonec ukázalo, že věc je nakonec jinak, než jsem vám předala,“ vysvětlila SweetieMarket. Youtuberka navíc uznala, že soukromou věc rozhodně neměla řešit takto veřejně. Svému manželovi i fanouškům se za své chování omluvila a dodala, že vše si nakonec manželský pár vyřešil doma.

Nové vyjádření SweetieMarket.
Autor: instagram.com/sweetiemarket Nové vyjádření SweetieMarket.

Znamená to tedy, že je manželská krize zažehnána? To nejspíš ukážou následující dny či týdny. Obvinění z nevěry se ovšem naštěstí nevyplnilo a zdá se, že SweetieMarket si bude se svými příštími vyjádřeními a sdílením soukromí dávat mnohem větší pozor.

Rozchod youtuberky SweetieMarket.

GALERIE: Youtuberka SweetieMarket oznámila rozchod s manželem a obvinila ho z nevěry. Ukázala důkazy!

Rozhovor se SweetieMarket. 1

VIDEO: Zpověď youtuberky SweetieMarket. Hodlá kvůli dítěti skončit na YouTube?

reklama