Youtubeři

3. listopadu 2021 12:13

redakce Prima Lajk

FOTO: SweetieMarket se omluvila manželovi za slova o nevěře! Opravdu se nakonec rozchod nekoná?

Minulý týden mluvila známá youtuberka o kruté nevěře, nyní bere svá slova zpátky. Podařilo se jí s manželem Edvinasem vše urovnat?

Populární youtuberka SweetieMarket minulý týden na Instagramu šokovala všechny své fanoušky. Ve svých InstaStories totiž uvedla, že vztah s jejím manželem Edvinasem, s nímž má malou dcerku Emmu, je u konce. A co víc, jako důvod uvedla partnerovu nevěru, k níž doložila na sociální síti dokonce důkazy v podobě fotek. Jenže nyní je zase všechno jinak.

Youtuberka totiž včera na Instagramu přišla s oznámením a veřejnou omluvou, v níž uznává, že vše bylo nakonec trochu jinak. „Pomluvu, kterou jsem zde vznesla, jsem bohužel udělala v afektu a zklamání, kdy se nakonec ukázalo, že věc je nakonec jinak, než jsem vám předala,“ vysvětlila SweetieMarket. Youtuberka navíc uznala, že soukromou věc rozhodně neměla řešit takto veřejně. Svému manželovi i fanouškům se za své chování omluvila a dodala, že vše si nakonec manželský pár vyřešil doma.

Znamená to tedy, že je manželská krize zažehnána? To nejspíš ukážou následující dny či týdny. Obvinění z nevěry se ovšem naštěstí nevyplnilo a zdá se, že SweetieMarket si bude se svými příštími vyjádřeními a sdílením soukromí dávat mnohem větší pozor.


Přečtěte si také