Šokující rozchod zpěvačky Taylor Swift! Proč skončila 6letý vztah se známým hercem?

Zpěvačka Taylor Swift je opět single.

Šest let. Přesně tak dlouho trval vztah zpěvačky Taylor Swift a herce Joea Alwyna. Nyní podle serverů People a TMZ došlo k rozchodu, který bude zřejmě definitivní tečkou za touhle doposud nejdelší romantickou kapitolou v životě známé zpěvačky. Důvody rozchodu jsou pak jako obvykle komplikovanější a z různých koutů internetu se ozývají různí „blízcí přátelé“, kteří pokaždé tvrdí něco trochu jiného.

Oficiální vyjádření zatím neposkytl ani jeden z páru, podle všeho byl tím hlavním důvodem ale zkrátka fakt, že se oba po šesti letech ocitli na jiné cestě. Taylor i Joe prý mají různé typy osobností a jakkoli se dlouhé roky snažili, aby to mezi nimi fungovalo, nakonec prý hádek přibývalo, společného času ubývalo a rozchod byl tím jediným rozumným řešením.

Zpěvačka každopádně brzy vydá nové album a fanoušci už nyní spekulují, kolik písní v něm asi bude o vztahu s Alwynem, případně kdy dorazí samotná rozchodová skladba – jako tomu bylo u většiny předchozích rozchodů Swift. Zajímavostí je, že během jejich vztahu pomohl zpěvačce herec vyprodukovat 10 nových písní, pod kterými je i sám podepsaný.

Sdílejte článek
Štítky rozchod zpěvačka Taylor Swift důvody Joe Alwyn

Přečtěte si také