návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Stačí dělat tyto 3 cviky a budete mít ZADEK snů!

Nenechte svůj zadek přes Vánoce rozkydnout do neforemných rozměrů a mezi jednotlivými dávkami cukroví dělejte tyto 3 cviky. Díky nim budete mít zadeček jak dva stroužky česneku.
Vydáno: 21.12.2015
Mějte sexy zadek!
Autor: profimedia.cz Mějte sexy zadek!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

DŘEPY

Nenávidíte je oprávněně. Dřepy nejvypadají, ale jsou celkem dost náročné. Ze začátku jich možná uděláte sotva pět, ale vytrvejte. Důležité je, abyste je dělali správně a hned si neodrovnali kolena. Takže: dejte si nohy mírně od sebe a pak zadkem POMALU klesejte směrem dozadu. Úhel v kolenou by neměl přesáhnout 90 stupňů (jasně, nemusíte to měřit, stačí, když kolena napřesáhnou špičky nohou).

VÝPADY

Ty jsou super i na stehna, takže hurá na ně! Nic stůjte rovně, dejte si ruce v bok (asi tak, jako když se chystáte někoho seřvat) a jednou nohou udělejte velký krok vpřed a snižte těžiště. Koleno nohy, která je vepředu, by mělo být opět maximálně v pravém úhlu. V pozici chvíli vydržte a vraťte se zpět do stoje. To samé na druhou nohu. Pokud se nudíte, ve výpadu si ještě párkrát zahmitejte. Už to je cítit, co?

PEJSEK

Nemusíte si hrát na psa, stačí, když jen budete zvedat nožičku jako od. Lehněte si na bok a nohy dejte  (jak jinak) do pravého uhlu na sebe. Vrchní nohu zvedejte a zase pokládejte. Pořád by měla zůstat v pravém úhlu. Vytunit si to můžete i tak, že necháte kotníky u sebe a zvedat budete jen vrchní kolno.

MANUÁL: 6 cviků, díky kterým budete mít na břiše pekáč buchet

MANUÁL: 6 cviků, díky kterým budete mít na břiše pekáč buchet

Mějte dokonalý zadek!

FIT&SEXY: 6 triků, jak mít zadek bohyně